Trwa ładowanie...

Szukasz mieszkania, domu, działki? Przyjdź na targi!

Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje ci inspiracji i pomysłu, jak wykończyć wnętrze, nie wiesz, z jakich materiałów skorzystać? Chcesz się dowiedzieć, jak dobrze inwestować w nieruchomości na sprzedaż i pod wynajem w Hiszpanii? Przyjdź na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się 16 i 17 kwietnia na Torwarze. To ostatnia przed wakacjami edycja Targów Mieszkaniowych. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 150 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych, a także pośredników w obrocie nieruchomościami.

Szukasz mieszkania, domu, działki? Przyjdź na targi!Źródło: Materiały prasowe
d1wmn4f
d1wmn4f

Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje ci inspiracji i pomysłu, jak wykończyć wnętrze, nie wiesz, z jakich materiałów skorzystać? Chcesz się dowiedzieć, jak dobrze inwestować w nieruchomości na sprzedaż i pod wynajem w Hiszpanii? Przyjdź na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się 16 i 17 kwietnia na Torwarze. To ostatnia przed wakacjami edycja Targów Mieszkaniowych. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 150 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych, a także pośredników w obrocie nieruchomościami.

Swoje inwestycje przedstawią znane warszawskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie, m.in.: APM Development, Arche, Atal, Bouygues Immobilier Polska, Centrum Praskie Koneser, Dantex, Eco Classic, Ed Invest, Longbridge, Mak Dom, PB Strus, Polnord, Port Praski, Radius Projekt, Robyg, Sokratesa Development, TK Development, Unidevelopment, Victoria Dom i Yareal.

Nie lada gratką dla mieszkańców Warszawy będą nowości i premiery targowe: Bouygues Immobilier Polska zaprezentuje osiedle La Melodie posiadające certyfikat HQE budownictwa wysokiej jakości, Wawel Service - ursusowski kompleks Tomcia Palucha, Unidevelopment pionierskie na rynku deweloperskim nowoczesne miasteczko Ursa City, Robyg dwie inwestycje: Villa Nobile oraz Stację Nowy Ursus (osiedle budowane w technologii Smart House, która pozwala m.in. zarządzać zużyciem energii elektrycznej). PB Strus przedstawi realizację Kierbedzia 8, do budowy której zastosowano wysokiej jakości materiały i starannie dobrano detale wykończenia, Polnord: Stację Kazimierz z terminem odbioru mieszkań w 2017 roku, Wawa Novum zapowiada inwestycję Leszno 15 z ogólnodostępnym tarasem położonym na dachu budynku i przestronną recepcją.

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego, w którym licencjonowane warszawskie i mazowieckie agencje rynku nieruchomości (członkowie Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami) wystawią na sprzedaż bogatą ofertę mieszkań, również w programie Mieszkanie dla Młodych, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy bezpłatnie pomogą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości.

Mieszkanie dla Młodych 2017 na start

55. edycja Targów Mieszkaniowych to ostatnia szansa, by kupić mieszkanie w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych i skorzystać z dopłaty jeszcze w tym roku. Pula pieniędzy na dopłaty na 2016 r. wynosi 730 mln zł i już się kończy. Ci, którzy zamierzają za kredyt z dopłatą kupić nowe mieszkanie, muszą niezwłocznie poszukać lokalu z terminem oddania do użytkowania w następnych latach. Na przyszły rok ustawowa wielkość dopłat w programie MdM wynosi 746 mln zł. Warto ustawić się na Targach w kolejce po mieszkanie w ramach programu z dopłatą w 2017 roku do stoisk m.in.: Robyga, Decomy Invest, Victorii Dom czy też Unidevelopment.

d1wmn4f

Na dopłatę z MdM mogą liczyć osoby młode (do 35 lat), które kupują za kredyt swoje pierwsze w życiu mieszkanie lub dom. Ale również osoby i rodziny, które mają dzieci - rodzin z co najmniej trójką pociech nie dotyczy kryterium wieku ani warunek pierwszego mieszkania. Dzięki budżetowej dopłacie wielodzietne rodziny mogą zamienić mieszkanie na większe.

Kredyt hipoteczny: jak wybrać najlepszą ofertę?

Jedną z najistotniejszych zmian, która weszła w życie w 2016 roku, jest wyższy wymagany wkład własny dla kredytów hipotecznych, który docelowo w 2017 r. ma wynieść 20 proc. Warto więc odwiedzić targi, wybrać mieszkanie i rozpocząć procedurę kredytową. Na targach zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się, gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”. A wiedza ta przyda się bezdyskusyjnie, gdyż w tym roku kredytobiorca musi, zgodnie z decyzją KNF, mieć co najmniej 15 proc. wkładu własnego na kupowane mieszkanie. Jedną trzecią będzie mógł wnieść w formie blokady środków na rachunkach lub wykupując ubezpieczenie, pod warunkiem że będzie dysponował kwotą odpowiadającą 10 proc. ceny mieszkania. Zamiennikiem brakującego wkładu nie może być podwyższona marża. Na kredytobiorców czekają na targach doradcy: Banku Pekao SA, PKO Banku Polskiego, Deutsche Banku, Conse Doradcy Finansowi i Murator Finanse.

Centrum Bezpłatnych Porad się poleca…

Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi aranżują własny dom czy mieszkanie, dostosowują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudowują mieszkanie z rynku wtórnego. Będzie można się dowiedzieć, jak uniknąć błędów przy projektowaniu własnego mieszkania czy jak optycznie powiększyć wnętrze.

Dyżurujący w targowym Centrum prawnicy pomogą w sformułowaniu prawidłowej umowy o zakup mieszkania, oferują kompleksową obsługę realizacji procesu budowlanego, gwarantują pomoc w zawieraniu umów w obrocie nieruchomościami, opodatkowaniu transakcji na rynku nieruchomości, podatku od nieruchomości, rozstrzyganiu sporów z organami podatkowymi (odwołania od decyzji, skargi na decyzje administracyjne, wnioski o zwrot nadpłaty i inne pisma z zakresu postępowania podatkowego, w tym wnioski o wydanie interpretacji podatkowej).

d1wmn4f

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Na zainteresowanych czeka blisko 15 niezależnych ekspertów służących radą i pomocą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny m.in.: prawa, finansów, podatków oraz aranżacji wnętrz i architektury.

WSTĘP NA TARGI
16-17 kwietnia (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00–17.00
Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.**

d1wmn4f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wmn4f