WP

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Szare płaskie blachodachówki – Minimalizm na topie

Od kilku sezonów odcienie szarości królują nie tylko w nowoczesnych wnętrzach, ale także na dachach domów. Nic dziwnego. Ten neutralny, elegancki, ale jednocześnie przykuwający wzrok kolor idealnie wpisuje się w modną, minimalistyczną architekturę. Zastosowanie płaskiej blachodachówki w odcieniach szarości jeszcze bardziej podkreśli charakter domu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Płaskie blachodachówki w kolorze szarości dodają harmonii i elegancji
Płaskie blachodachówki w kolorze szarości dodają harmonii i elegancji (Fot. Pruszyński)
WP

Najlepszym sposobem na stworzenie eleganckiego, niepowtarzalnego domu jest zastosowanie pokrycia dachowego w postaci płaskich blachodachówek w odcieniach szarości. Podkreślając awangardowy charakter budynku, dodają mu jednocześnie harmonii i elegancji. Co ważne, szare, gładkie pokrycie dachowe idealnie komponuje się z każdym, nawet najbardziej intensywnym kolorem, tworząc ponadczasowe, indywidualne i zsynchronizowane zestawienie. Nie bez znaczenia jest również koszt – biorąc pod uwagę jakość, płaskie blachodachówki to wyważony wybór w porównaniu z innymi pokryciami.

Fot. Pruszyński
Podziel się

Szary dach doskonały pod każdym względem
Kolor szary to idealny kolor dachu. Dlaczego? Bo szary to naturalność, uniwersalność, szyk i nowoczesność z domieszką luksusu. Zawsze będzie dobrze wyglądał, tworząc bezpretensjonalne rozwiązania i to niezależnie od tego, czy zestawimy go z łagodnymi, jasnymi, czy też wyrazistymi elewacjami. Stworzy również eleganckie, harmonijne połączenie z klinkierem, drewnem i kamieniem naturalnym. Decydując się na pokrycie w odcieniach szarości mamy gwarancję, że nasz dach w 100% wpisze się w każdy krajobraz, co udowadniają przykłady współczesnych domów. Pamiętajmy, że ciemnoszary czy grafitowy dach może zmienić proporcje domu, szczególnie o stromych połaciach i skomplikowanym kształcie. Z tego też powodu najlepiej ciemne pokrycia stosować na prostych, dwuspadowych dachach.
Szary kolor dachu nie jest zarezerwowany wyłącznie dla domów nowoczesnych - sprawdzi się również w budownictwie tradycyjnym, jak i wiejskim.

WP
Fot. Pruszyński
Podziel się

Szare płaskie blachodachówki – wyróżnik nowoczesności
Osoby ceniące nowoczesną, minimalistyczną architekturę, chcące stworzyć elegancki i niepowtarzalny dom powinny zdecydować się na płaską blachodachówkę, oczywiście w odcieniach szarości. Ascetyczny, oszczędny wygląd tego pokrycia dachowego podkreśli modernistyczny styl, a płaski kształt gwarantuje uniwersalne zastosowanie. Szare płaskie blachodachówki o powściągliwym, nieco surowym kształcie idealnie wpisują się w obecnie panującą modę niczym niezakłóconych przestrzeni. Sprawdzą się nie tylko podczas budowy nowych dachów, ale również podczas renowacji starych domów, budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Płaskie blachodachówki mogą być również wykorzystywane jako oryginalne wykończenie elewacji.

Wybierając płaskie blachodachówki, nie oszczędzajmy i nie wybierajmy najtańszych materiałów, ponieważ nietrafiona inwestycja zemści się bardzo szybko generując większe koszty eksploatacji domu, dodatkowo będzie utrudniała użytkowanie poddasza. Tylko wyroby pochodzące od znanego i renomowanego producenta zagwarantują świetną funkcjonalność użytkową, trwałość, niezawodność, odporność na uszkodzenia mechaniczne i skuteczną ochronę wnętrza budynków przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Fot. Pruszyński
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP