Trwa ładowanie...
ycipk-15bygv

Szafa, w której wszystko ma swoje miejsce. Nie kosztuje wiele

Przestronna garderoba to luksus, na który nie każdy może sobie pozwolić. Jeżeli szafa nie jest w stanie pomieścić wszystkich ubrań, warto wymienić ją na bardziej praktyczny model.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wszystkie ubrania zawsze pod ręką
Wszystkie ubrania zawsze pod ręką (Shutterstock.com)
ycipk-15bygv

Polecamy meble niezbędne do zmienienia nawet małej sypialni w przestronną i praktyczną garderobę. Jeśli lubisz, gdy wszystko jest na swoim miejscu, warto pomyśleć o przestronnej szafie i komplecie innych mebli. Wbrew pozorom urządzenie prywatnej garderoby nie kosztuje wiele.

Co do małej sypialni

ycipk-15bygv

W niewielkich pomieszczeniach sprawdzi się szafa przesuwana, która rozwiąże problem rozstawienia mebli. Nie musisz się bać, że łóżko czy inny mebel uniemożliwi otwarcie drzwi na oścież. Zwróć jednak uwagę na jakość mocowania, w przeciwnym wypadku z biegiem czasu pojawią się problemy, takie jak niedomykanie czy samoczynne otwieranie się szafy przy nieodpowiednim wyważeniu szyn.

Modele z klasycznymi drzwiczkami są pod tym względem bardziej niezawodne, choć warto sprawdzić jakość zawiasów i nie przeciążać drzwiczek na przykład poprzez wieszanie na nich wieszaków z ciężkimi ubraniami takimi jak futro.

ycipk-15bygv
Koniec problemu z wyborem odpowiedniej kreacji 123RF
Podziel się

Wszystko ma swoje miejsce

Jeśli możesz sobie na to pozwolić, lepiej zainwestować w szafę, która zajmie całą ścianę. W ten sposób zapewnisz sobie sporo miejsca na ubrania, a jednocześnie nie dojdzie do zagracenia pokoju. By mebel był jeszcze bardziej funkcjonalny, warto wybrać model z lustrem, w którym będziesz w stanie podziwiać się w nowej kreacji w pełnej okazałości. Takie rozwiązanie sprawi, że pokój optycznie zyska na wielkości i będzie się wydawać bardziej przestronny.

ycipk-15bygv

Oczywiście przede wszystkim zwróć uwagę na wnętrze. Duży drążek z wieszakami sprawi, że oszczędzisz sobie kłopotów z prasowaniem, niewielkie ale liczne półki doskonale sprawdzą się przy przechowywaniu dodatkowych par butów lub bluzek. Wszystkie niezbędne rzeczy będziesz mieć cały czas pod ręką.

ycipk-15bygv

Żadna garderoba nie obejdzie się bez toaletki, przy której każda kobieta będzie mogła zrobić sobie makijaż bez obaw, że któryś z domowników będzie jej w tym przeszkadzać. Warto ustawić ją blisko okna lub innego źródła światła, na przykład kinkietów. Wtedy wykonanie makijażu będzie o wiele łatwiejsze. Praktyczne szuflady oraz spory blat zmieszczą wszystkie niezbędne drobiazgi i kosmetyki.

Polub WP Dom
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-15bygv

ycipk-15bygv
ycipk-15bygv