Trwa ładowanie...
drwwfnn

Święta zamienione w drewno. Modne dodatki do domu

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z rodzinnym ciepłem i przytulnymi wnętrzami. Wystarczy parę drewnianych dodatków, by zamienić nawet najbardziej neutralną przestrzeń w nastrojowe i magiczne miejsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Materiały prasowe)
drwwfnn

Urok tkwi w prostocie. Drewniane dodatki nie muszą być przesadzone jeśli chodzi o formę dekoracji. Wykorzystanie geometrycznych i prostych wzorów idealnie sprawdza się w eleganckich pomieszczeniach.

Świece wracają do łask, stając się modnym dodatkiem gustownych wnętrz. Tym samym, styliści z większą dbałością podchodzą do takich akcesoriów jak na przykład lampiony, czy latarnie. Pasują one do rustykalnych wnętrz lub jako dodatek na tarasie, balkonie.

Kalendarz adwentowy służy do odliczania dni od pierwszego dnia adwentu do Wigilii Bożego Narodzenia. Jest to pomysł pzaczerpnięty z XIX wieku od niemieckich luteranów. Coraz więcej osób pielęgnuje ten zwyczaj w sowich domach.

Domowe wypieki, które pojawią na wigilijnym stole, mogą stać się małym dziełem sztuki! Wszystko za sprawą drewnianych wałków dekoracyjne, które pozwalają na wykonanie przeróżnych wzorów na cieście, ciasteczkach, masie cukrowej i marcepanowej, a także na czekoladkach.

drwwfnn

Podziel się opinią

Share

drwwfnn

drwwfnn