Trwa ładowanie...
d4i2wld

Stwórz wnętrze z duszą. Nowe uchwyty to prosty sposób na odnowienie starych mebli

Odnowione meble to duża oszczędność, sposób na kreatywne spędzenie czasu i oryginalne wnętrze. Jednym ze sposobów na odświeżenie starej komody, szafy, szuflad czy wieszaka są nowe uchwyty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wymianie uchwytów może towarzyszyć odmalowanie mebla
Wymianie uchwytów może towarzyszyć odmalowanie mebla (iStock.com)
d4i2wld

Tani sposób na metamorfozę

Uchwyty meblowe wymienimy samodzielnie przy użyciu śrubokręta. Możemy się zdecydować na tradycyjną gałkę, poziomy lub wiszący uchwyt. Kupujemy produkt za kilka złotych i mamy nowy całkiem nowy, oryginalny mebel. Wymiana uchwytów może naprawić ubytek w komodzie, której fabryczny uchwyt się połamał lub odmienić styl nudnego mebla.

Niebanalna ozdoba

Zunifikowane i podobne do siebie meble z dużych sieci sklepów szybko się nudzą i wiele osób chce nadać im nieco swojego stylu. Jeśli wymienisz same uchwyty, prostym sposobem ze zwykłej "kostki" lub starocia powstaje mebel z charakterem. Jeśli masz większe ambicje, kolorowe uchwyty możesz wykorzystać do samodzielnego stworzenia wieszaka, przez przykręcenie ich do deski i powieszenie na ścianie. W podobny sposób możesz stworzyć zarówno wieszak na ubrania, jak i klucze czy kuchenne gadżety.

Okucia i uchwyty — jeden detal, który wiele zmieni

Masz ładny mebel, ale szpeci go plastikowa gałka od szuflady? Łatwo to zmienisz. Zestaw nowych, kolorowych lub stylizowanych uchwytów z niemal dowolnym motywem to szybki sposobów na zmianę. Idealny zwłaszcza wtedy, kiedy jeden z uchwytów zaginął, a my nie mamy możliwości dokupić identycznego.

Gałki lub uchwyty możemy dopasować do stylu mebla, lub zadziałać kontrastem. Dobieramy wtedy ozdobny, np. złoty uchwyt do zwykłej, białej komody lub kolorowe, ceramiczne gałki do mebla w gładkim kolorze.

d4i2wld

Podziel się opinią

Share

d4i2wld

d4i2wld