Trwa ładowanie...
d1k2vyz

Stwórz własny napis i ciesz się oryginalnym gadżetem. Najlepsze lampki do sypialni

Klimatyczne światło w sypialni to bardzo ważna sprawa. Wybierając odpowiednią lampkę warto wziąć jednak po uwagę nie tylko to
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oprócz klasycznych form, lampki mogą dziś przybierać przeróżne kształty
Oprócz klasycznych form, lampki mogą dziś przybierać przeróżne kształty (Shutterstock.com)
d1k2vyz

Wygodne łóżko, a obok niego stylowa lampka nocna, która delikatnym światłem umili wieczór - przepis na sypialnię idealną. Jakie oświetlenie wybrać? Rozwiązań jest kilka. Podstawowe kryteria są jednak dwa. Można postawić na tradycję lub pójść w nowoczesny design.

Jeśli chodzi o drugie rozwiązanie, możne nim być lampka z trzema rzędami na ulubiony cytat lub napis. Co ważne nie musi to być jednorazowy wybór. Napis możesz zmieniać tak często jak chcesz. Robi się to poprzez niezwykle proste wysuwanie oraz wsuwanie plastikowych liter.

Dzięki oświetleniu LED lampka jest wyjątkowo energooszczędna. Zasilana jest bateriami AA, czyli zwykłymi paluszkami. Istnieje również możliwość podłączenia zasilacza 9 V DC500 MA.

Alternatywnym rozwiązaniem może być lampka dekoracyjna w kształcie napisu "home". Podobnie, jak poprzednia propozycja, tak i ta lampka działa w technologii LED, dzięki czemu zużycie energii jest niewielkie.

Kolejną wartą uwagi pozycją jest lampka z drewna. Jej atutem jest to, że została staranie wykonana ręcznie.

Dodatkowym rozwiązaniem do sypialni, które umożliwi czytanie książek, będzie niewielka lampka przyczepiana do zagłówka. Przy jej wybieraniu trzeba zwrócić uwagę na solidny klips mocujący. Dzięki elastycznej części, łatwo dostosujemy lampke do swoich potrzeb.

Dla osób, które poszły z duchem czasów i częściej czytają książki z czytników niż w klasycznej formie, rozwiązaniem będzie bardzo podobne oświetlenie. Przystosowane jest do najpopularniejszych czytników.

d1k2vyz

Podziel się opinią

Share

d1k2vyz

d1k2vyz