Trwa ładowanie...
Materiał Partnera Salony Agata

Salon Agata na warszawskim Okęciu otwarty w całości po generalnym remoncie

W minioną środę sieć Agata S.A. udostępniła klientom w całości swój flagowy obiekt na warszawskim Okęciu. Jeden z dwóch punktów sprzedaży sieci na mapie Warszawy przeszedł generalny remont. Na miejscu klienci mogą poznać nowe koncepty aranżacji wnętrz i skorzystać z atrakcyjnych promocji.

Share
Salon Agata na warszawskim Okęciu otwarty w całości po generalnym remoncieŹródło: Materiał Partnera Salony Agata
d2o0i0t

Salon Agata, znajdujący się przy Alei Krakowskiej 61 w Warszawie, wyróżnia się oryginalnym designem i nowoczesnymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. Obiekt liczy blisko 19 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, które obejmują aż trzy piętra z szeroką ofertą produktową marki. W świeżo zmodernizowanym sklepie marka przygotowała ekspozycje mebli w różnych stylach i ponad 180 boksów aranżacyjnych.

Klienci znajdą w nich inspirujące pomysły na urządzenie m.in. kuchni, pokoju dziennego, dziecięcego, jadalni czy sypialni. Nowością w ekspozycji oferty są także specjalne strefy inspiracji od marki Agata przedstawiające popularne motywy wnętrzarskie: Modern, Glamour, Natural, Romantica, Young oraz specjalna strefa inspiracji MN’S dla mężczyzn. Z kolei na parterze salonu znajduje się m.in. oferta stylowych dodatków dla domu, takich jak lampy, dywany, tekstylia, dekoracje, akcesoria do kuchni, jadalni, czy łazienki.

Materiał Partnera Salony Agata
Źródło: Materiał Partnera Salony Agata, fot: Materiał Partnera Salony Agata

Gruntowny remont warszawskiego obiektu zaczął się w listopadzie 2019 r.

d2o0i0t

- Generalna przebudowa salonu Agata na warszawskim Okęciu to jedna z naszych kluczowych inwestycji. Prace zostały przeprowadzone kompleksowo i na szeroką skalę: począwszy od wymiany wszystkich instalacji, poprzez montaż nowoczesnego oświetlenia i kompletną przebudowę boksów aranżacyjnych, aż po dostosowanie standardu ekspozycji mebli i dekoracji do aktualnych trendów. Dołożyliśmy starań, aby wygląd sklepu był w pełni zgodny z najnowszymi rozwiązaniami w tym zakresie.

Po intensywnym remoncie, z dumą otworzyliśmy kolejną część obiektu i zapraszamy na komfortowe zakupy wszystkich, którzy mają w planach zmiany w domowej przestrzeni – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

Materiał Partnera Salony Agata
Źródło: Materiał Partnera Salony Agata, fot: Materiał Partnera Salony Agata

Począwszy od otwarcia sklepu, aż do 30 sierpnia, zarówno w salonie Okęcie, jak i w drugim warszawskim salonie na Targówku, na odwiedzających czekać będzie specjalna gazetka promocyjna z atrakcyjną ofertą: rabat 10 proc. i 10 rat 0 proc. bez dodatkowych kosztów.

d2o0i0t

Agata S.A. to wiodący polski dystrybutor mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Obecnie sieć liczy 29 wielkopowierzchniowych salonów. Wszystkie ze sklepów działają zgodnie z przyjętymi w kraju zasadami bezpieczeństwa i procedurami ostrożności związanymi z koronawirusem.

Materiał Partnera Salony Agata
Źródło: Materiał Partnera Salony Agata, fot: Materiał Partnera Salony Agata

O Agata S.A.:

Agata S.A. to polska sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 29 wielkopowierzchniowych salonów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni

i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów
i ekspertów.

Więcej o Agata S.A: www.agatameble.pl

d2o0i0t

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2o0i0t
d2o0i0t