ycipk-4f7is2

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Rolety idealne do twojego mieszkania. Stylowe i funkcjonalne dodatki, które świetnie sprawdzą się latem

Rolety osłonią nasze mieszkanie przed wzrokiem osób z zewnątrz i będą skutecznym sposobem na to, aby pokój nie nagrzał się w upalny dzień. Są tanie, a ogromny wybór pozwala dopasować świetny produkt dla każdego. Oto najciekawsze modele.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeśli osłonisz okno roletami w upalny dzień, pomieszczenie nie nagrzeje się zbyt mocno
Jeśli osłonisz okno roletami w upalny dzień, pomieszczenie nie nagrzeje się zbyt mocno (Shutterstock.com)
ycipk-4f7is2

Eleganckie rolety

Stylowe modele rolet z nadrukiem lub z dekoracyjnych tkanin to tani i dobry sposób na metamorfozę wnętrza. Roleta rzymska świetnie sprawdza się w miejscu, gdzie nie chcemy wieszać masywnych zasłon i firan. To gratka dla osób ceniących stylowe wnętrza. Dekoracyjne draperie, pasmanteryjne dodatki i oryginalne nadruki to prawdziwa dekoracja, która zastąpi zwykłe firanki.

Rolety rzymskie można uszyć z tkaniny o dowolnym wzorze i kolorze:

ycipk-4f7is2

Sposób na upał – rolety

Aby uchronić nasze mieszkanie przed nagrzaniem w ciągu upalnego dnia, możemy zastosować rolety. Idealne w tym przypadku są rolety zewnętrzne, które najskuteczniej zablokują dostęp ciepła do mieszkania, ale te z tkaniny też spełnią swoją funkcję. Ważny jest materiał, z którego zostały wykonana: musi mieć odpowiednią grubość i strukturę. Wystarczy zasłonić okno w czasie największego nasłonecznienia i otworzyć je dopiero wieczorem.

Jako osłona przeciw mocnemu słońcu sprawdzi się roleta z plisami. Niektóre z nich można zwijać w dwie strony, co ułatwi przysłonięcie tylko tej części szyby, przez którą słońce oświetla np. miejsce pracy.

ycipk-4f7is2

Rolety dzień i noc – prawdziwy hit

Charakterystyczne rolety w pasy królują na większości polskich osiedli. Uniwersalne rolety "dzień i noc" stały się prawdziwym hitem dzięki swojej funkcjonalności. W zależności od potrzeb możemy rozwinąć jedną warstwę z materiału w naprzemiennie kryjące i transparentne pasy lub nałożyć na siebie dwie warstwy tak, aby zaciemnić pomieszczenie. Dzięki tym roletom mamy pełną kontrolę nad doświetleniem wnętrza.

Uniwersalne, tanie i praktyczne – rolety dla każdego

Najczęściej wybieranym rodzajem rolet są modele wolnowiszące i kasetowe. To rolki tkaniny doczepionej do górnej części ramy okna, z prostym mechanizmem umożliwiającym rozwinięcie i zwinięcie rolety. Modele kasetowe to rolety, gdzie rolka tkaniny po zwinięciu jest niewidoczna, dzięki czemu mniej się kurzy i brudzi.

ycipk-4f7is2

Do każdego okna i do każdego wnętrza

Rolety możemy precyzyjnie dobrać do każdego rodzaju okien, także tych niestandardowych. Wiele punktów sprzedaży oferuje usługę wykonania rolet na wymiar. Odpowiednie dopasowanie jest szczególnie ważne w przypadku nietypowych otworów okiennych i w oknach dachowych, gdzie do ramy montuje się specjalne prowadnice.

Osoby ceniące materiały naturalne chętnie wybiorą rolety bambusowe lub drewniane:

ycipk-4f7is2
ycipk-4f7is2
ycipk-4f7is2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4f7is2