Trwa ładowanie...
d2b7iwz

Rodzinny obiad? Ze zmywarką Amica ujdzie ci to na sucho!

Rodzinny posiłek to ogromna przyjemność, nie tylko dla podniebienia. Kulinarne ekscesy mają niestety jedną wadę: trzeba po nich posprzątać, a to wymaga czasu i zaangażowania. Odsieczą dla miłośników gotowania z rozmachem jest nowa zmywarka od marki Amica, która dokładnie myje i suszy naczynia. Kuchenna ścierka odchodzi do lamusa!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodzinny obiad? Ze zmywarką Amica ujdzie ci to na sucho!
(materiały partnera)
d2b7iwz

Artykuł sponsorowany

Codzienny pomocnik

Praca, dom, gotowanie, zakupy, trening, morze domowych obowiązków do odhaczenia – dzisiejsze tempo życia przyprawia o zawrót głowy, a czas dla siebie jest towarem deficytowym. Wszelkiego rodzaju sprzęty gospodarstwa domowego mają ułatwiać i uprzyjemniać życie – marka Amica doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego bacznie obserwuje współczesną rzeczywistość i ekspresowo reaguje na potrzeby konsumentów. Efekt? Sprzęt AGD staje się „mistrzem drugiego planu”, nieodłącznym towarzyszem życia, który wyręcza w domowych obowiązkach i… dostarcza odrobinę więcej wolnego czasu.

  materiały partnera

Naczynia suszą się same

Choć zmywarka jest popularnym sprzętem, który gości w niemalże każdym domu, to korzystanie z niej często wymaga dodatkowego zaangażowania. Naczynia po wyjęciu ze zmywarki są czyste, ale mokre, a ustawienie ich w szafkach wymaga dodatkowego wycierania. Marka Amica znalazła na to doskonały sposób – najnowszy model zmywarki został wyposażony w innowacyjną funkcję OpenDry, dzięki której drzwi zmywarki otwierają się samoczynnie po zakończonym procesie mycia. Naczynia suszą się bez „ręcznej” pomocy, a świeżo umyte szklanki i talerze trafiają bezpośrednio do kuchennej szafki. Co ważne, producent zatroszczył się także o bezpieczeństwo – korzystanie z OpenDry jest pozbawione ryzyka, nawet kiedy po kuchni kręcą się mali pomocnicy. Drzwi uchylają się maksymalnie na 10 centymetrów i przy temperaturze w komorze nie większej niż 40 stopni Celsjusza.

d2b7iwz

Większa pojemność

Talerze, szklanki, garnki, patelnie, rondelki, niezliczone noże i widelce, maleńkie filiżanki po kawie, kubeczki na jajka – kuchenna zastawa zachwyca swoją różnorodnością, ale niestety miejsce w koszach zmywarki ma swoje granice. Wkładanie brudnych naczyń wymaga nie lada sprytu i kreatywności, na szczęście w nowej zmywarce marki Amica zmywarkowy Tetris odchodzi w niepamięć. Wszystko dzięki specjalnej, przesuwnej tacce SmartTray umieszczonej nad drugim koszem, która pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni urządzenia – można ustawić ją według swoich preferencji, dzięki czemu, zyskujemy dodatkową przestrzeń w zmywarce, a tego nigdy za wiele! Zwiększona elastyczność załadunku to większa pojemność zmywarki, bezpieczniejsze mycie delikatnych naczyń i dokładniejsze czyszczenie sztućców oraz większych łyżek – same plusy!

  materiały partnera

Mniej wody, mniej prądu

Dzisiejsze kuchnie to prawdziwe królestwa elektroniki – różnorodne, nowoczesne sprzęty każdego dnia ułatwiają nam życie, ale nie oszukujmy się, pobór prądu i wody może generować spore koszty. Z troski o budżet użytkowników oraz środowisko naturalne, w zmywarce Amica zastosowane zostały rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej, co pozwala obniżyć wysokość rachunków. Klasa energetyczna A+++, którą reprezentuje nowa zmywarka Amica w stosunku do urządzeń z klasy A+ zużywa o 62 kWh/rok mniej – to aż 59 darmowych cykli zmywania rocznie! Oprócz tego zamontowany w urządzeniu silnik Twin-Speed zapewnia cichszą pracę, pobiera mniej energii, a zmywarka ma lepszą wydajność i wytrzymałość.

Zapomnij o żmudnym wycieraniu naczyń po skończonym zmywaniu! Nowa zmywarka Amica z funkcją automatycznego otwierania drzwi OpenDry to oszczędność pieniędzy, energii i czasu, który najlepiej przeznaczyć na… małe przyjemności!

Artykuł sponsorowany

d2b7iwz

Podziel się opinią

Share

d2b7iwz

d2b7iwz