Trwa ładowanie...
dcjjghi

Przedświąteczna okazja. Ekspresy ciśnieniowe nawet za pół ceny

W przedświątecznej ofercie znaleźliśmy dla was różne ekspresy do kawy w atrakcyjnych cenach: od najtańszych na kapsułki - po polecane modele, które zaspokoją potrzeby wytrawnych kawoszy i ich rodzin. Niektóre z nich teraz są tańsze nawet o 600 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kawa to dla wielu osób jeden z powodów, by rano wstać
Kawa to dla wielu osób jeden z powodów, by rano wstać (Fotolia)
dcjjghi

Jakość, która przewyższa cenę

Najtańszą kategorią ekspresów ciśnieniowych są modele kapsułkowe. Nie wymagają pracochłonnego czyszczenia, są lekkie i niewielkie, a ich dodatkową zaletą jest także to, że kawa z kapsułki codziennie smakuje tak samo. W przedświątecznej ofercie ich cena jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Wybrane modele ekspresów kapsułkowych znaleźliśmy w cenie nawet poniżej 150 zł.

dcjjghi
Fotolia
Podziel się

Bez dobrej kawy nie ma dobrego dnia

Ekspresy ciśnieniowe to urządzenia wykorzystujące do przygotowania kawy wysokie ciśnienie, dzięki któremu napar ma intensywny smak i aromat, a na napój nie musimy długo czekać. Te urządzenia skracają czas oczekiwania na kawę nawet do kilkunastu sekund, w zależności od mocy. Im bardziej zaawansowane urządzenie, tym więcej funkcji ma do zaoferowania. Rozbudowane ekspresy pozwolą nam przygotować nawet kilkanaście rodzajów naparu i nie zajmą tyle miejsca, co starsze, masywne modele. Polecana marka DeLonghi zaprojektowała jedno ze swoich urządzeń w ten sposób, aby funkcje dużego ekspresu zmieścić w kompaktowej formie.

dcjjghi

Ekspres do latte za pół ceny — zrób sobie prezent

Prezenty związane z kawą będą świetnym pomysłem na praktyczny prezent pod choinkę. Jeśli marzy ci się pięknie przystrojony dom, w którym unosi się zapach świeżo zaparzonej kawy — skorzystaj z atrakcyjnej promocji. Kochasz latte lub partnerka przepada za mlecznym, subtelnym cappuccino? Wybierz model, który zaprojektowano z myślą o przyrządzeniu smakowitych kaw ze spienionym mlekiem.

iStock.com
Podziel się

Miłośników małej czarnej, delikatnej latte lub cappuccino znajdziemy niemal w każdym domu. Właściwości pobudzające, głęboki smak i bajeczny aromat, który roznosi się po całym domu – oto właśnie kawa.

dcjjghi

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


dcjjghi

dcjjghi
dcjjghi