Trwa ładowanie...

„Prawdziwy majstersztyk” – projektowanie kuchni mobilnymi meblami

Planujesz projektowanie kuchni? Przed realizacją kosztownej zabudowy warto zadbać o to, by ją przetestować – jeszcze zanim powstanie. Takie możliwości zapewnia Jazda Próbna Kuchni – bezpłatna usługa projektowa realizowana.

Share
„Prawdziwy majstersztyk” – projektowanie kuchni mobilnymi meblamiŹródło: materiały partnera
d16o0xo

Źle ulokowana zmywarka, piekarnik obok wymagającej chłodu lodówki, dolne szafki blokujące – po wysunięciu – przejście przy wyspie kuchennej – to tylko część z wyzwań, które mogą czekać domowników w sytuacji, gdy kuchnia nie została odpowiednio przemyślana. Stąd tak ważne jest jej przygotowanie pod kątem projektu i przetestowania na etapie rozważania kilku wariantów.

Takie usługi w Toruniu umożliwa Abler – sieć hurtowni i sklepów z wyposażeniem wnętrz. Wspólnie z marką Blum zapewnia bezpłatne usługi projektowania i wizualizowania wnętrz. To nowatorskie rozwiązanie, które weryfikuje, czy ustalony już wariant nowej kuchni w praktyce będzie odpowiadał Twoim rzeczywistym potrzebom.

Jazda Próbna Kuchni to intrygujące testy prezentujące różne warianty ustawień mebli w kuchni. Dzieje się to jeszcze podczas projektowania. W ten sposób idealnie sprawdza się w przypadku osób, które:
● chcą stworzyć ciekawą kuchnię od podstaw
● mają zamiar zmienić wnętrze – np. dodając wyspę
● planują modernizację i remont starej kuchni.

d16o0xo

Kluczowe dla jakości usługi jest doświadczenie projektantki. W Toruniu spotkanie z nią jest bezpłatne. Wystarcza to tego wcześniejsza rezerwacja potkania. Ustalanie terminów możliwe jest pod nr tel. 601 308 851.

Projekty kuchni poprzedzone testami

Na spotkanie z konsultantką należy zarezerwować sporo czasu. To ok. 2 godzin. W tym czasie specjalistka sieci Abler poznaje założenia i oczekiwania osób rozważających nową kuchnię. To swoisty wywiad, który pozwala idealnie oddać później plany właścicieli nieruchomości. Dzięki informacjom od inwestorów odwzorowuje kuchnię w swoim studio. To pomieszczenie, gdzie mobilne meble tworzą odpowiedni wariant zabudowy.

To bardzo drobiazgowe oddanie pomieszczenia – mieszkania i domy to przestrzeń gdzie zarówno można w imponujący sposób zarówno wykorzystać przestrzeń jak i ją zmarnować. Jedynie wiedza doświadczonej projektantki pozwala prawidłowo wykorzystać możliwości nieruchomości.

d16o0xo

Odwzorowanie pomieszczenia wykonywane w sali projektowej w Toruniu uwzględnia wszelkie przyłącza, położenie okien i inne cechy charakterystyczne. To np. wyspa lub połączenie kuchni z salonem.

W ten sposób powstanie odpowiednik przyszłej kuchni - a to wstęp do testów ustawień.

Mobilne meble zapewniają świeże spojrzenie

Abler, zapewniając zróżnicowane mobilne odpowiedniki mebli do kuchni prowadzi do darmowego testowania ustawień. Projektantka sugeruje odbiorcom określone rozwiązanie, które można modyfikować, sprawdzać, analizować. Nieograniczona ilość takich testów prowadzi do idealnych wyników.

Na tej podstawie specjalistka wskazuje optymalne ustawienie mebli kuchennych, które nieraz zaskakuje właścicieli.

d16o0xo

Jak na tę usługę patrzą osoby, które mają za sobą już testy ustawień mebli? Swoimi uwagami dzielą się w mediach społecznościowych. Piszą m.in.:
• tym, że dopiero ustawienie mebli podczas spotkania daje prawdziwy efekt wizualizacji wnętrza
• wrażeniach tego, jak wygląda kuchnia odwzorowana 1:1
• rozwiązaniu dylematów w sytuacji, gdy nie ma pewności, jak powinna wyglądać kuchnia.

Swoje wrażenia użytkownicy określają m.in. jako „świeże spojrzenie” czy „prawdziwy majsterszyk”. Jedna z osób, które skorzystały z bezpłatnej usługi projektowania pisze m.in. o tym, jak w pierwotnym własnym planie źle ulokowała zmywarkę, a dopiero testowanie jej „na żywo” pokazało błąd w ustawieniu w kuchni.

Ciekawe arażacje kuchni – w bloku, domu czy na letnisku

Indywidualne zaprojektowanie kuchni pozwala na maksymalną optymalizację przestrzeni. Wsparcie ze strony specjalistki wnętrz nie tylko wyklucza potencjalne błędy ustawienia szafek. Wpływa również na lepsze wykorzystanie wnętrza – szczególnie dolnych i górnych sektorów kuchni. W sytuacji, gdy media – telewizja i internet, branżowe publikacje czy galerie dostępne w mediach społecznościowych – pełne są inspiracji, jak zaaranżować kuchnię, warto – przed sporym wydatkiem na jej zakup – przetestować ustawienie i funkcjonalność jeszcze zanim powstanie.

d16o0xo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16o0xo