WP

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Pracujesz w domu? Te gadżety pomoga ci stworzyć domowe biuro

Niewielkie urządzenie potrafi znacznie ułatwić życie. Jeśli prowadzisz biuro w domu, doskonale wiesz, że dobra organizacja miejsca pracy i czasu jest niełatwa. Warto mieć w domowym biurze przydatne gadżety i akcesoria. Oto nasze inspiracje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Praca w domowym biurze stanie się przyjemnością, jeśli dobrze je zaopatrzysz
Praca w domowym biurze stanie się przyjemnością, jeśli dobrze je zaopatrzysz (Shutterstock.com)
WP

Gadżety, które ułatwiają życie przedsiębiorcy

Jeśli na głowie masz masę spraw, na pewno przydadzą ci się sprytne gadżety, które ułatwiają pracę. Mała drukarka do etykiet to urządzenie, które pomoże w porządkach. Wskaźnik do prezentacji jest niezbędny w spotkaniach z klientami - na pewno pomoże ci zrobić profesjonalne wrażenie.

Zobacz koniecznie: Sezon na włamania trwa w najlepsze. Pomysłowe patenty uchronią cię przed kradzieżą

WP

Niedrogie, ale przydatne są też zwykłe akcesoria biurowe.

Domowy laminator

Rozlałeś kawę na bardzo ważny dokument lub kartka z informacjami, która miała służyć kilka lat, nagle się zniszczyła? Jeśli zdarzają ci się takie problemy, to możesz je rozwiązać przy pomocy laminatora. To tanie i przydatne urządzenie, które pomoże oddzielić zbędne świstki papieru od ważnych informacji. Dla osób pracujących samodzielnie lub w niewielkich firmach, gdzie każdy wykonuje wiele zadań, takie zalaminowane informacje, kody, wykazy i listy będą niezastąpione. Przy zakupie bierzemy pod uwagę rozmiar laminowanych dokumentów, sposób ich laminowana: na gorąco lub na zimno, szybkość laminacji i grubość folii do laminowania, jaką obsługuje urządzenie.

WP

Jeśli dużo drukujesz

W większych firmach bądź w miejscach, gdzie drukuje się dużo i często, warto zarobić zapas odpowiedniego papieru do kopiowania i umieścić w pobliżu drukarki.

Jeśli na drukowanych lub kopiowanych dokumentach znajdują się wrażliwe dane – pamiętaj o niszczarce, tak aby na śmietnik nie trafiły informacje na temat klientów.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP