Trwa ładowanie...

Powrót z wakacji do czystego domu. Uprzyjemnij sobie koniec urlopu

Automatyczne podajniki karmy, gniazdka połączone z domową siecią Wi-Fi czy kamery z wykrywaniem ruchu i alarmowaniem użytkownika przy pomocy aplikacji – te urządzenia dbają o spokojny wypoczynek domowników na urlopie. Ten prędzej czy później dobiegnie końca, więc warto pomyśleć o uprzyjemnieniu sobie powrotu do domu, a pomoże w tym robot sprzątający.

Płatna współpraca zMedia Expert
 Źródło: materiały partnera
dhgo8rr
dhgo8rr
Advertisement

Wyobraź sobie, że spędzasz fantastyczny urlop z przyjaciółmi lub rodziną. Automatyczny podajnik karmy dba, by twoje zwierzę nie dobrało się do zapasów w lodówce, która jest ustawiona w trybie wakacyjnym, by pobierać mniej energii. System automatycznego nawadniania ogrodu zapewnia roślinom odpowiednią dawkę wody każdego ranka. W każdej chwili możesz sprawdzić, czy wokół domu nie kręcą się niepożądani goście.

W drodze powrotnej chcesz jak najdłużej utrzymać uczucie błogiego spokoju, ale już kilka dni nieobecności może sprawić, że na podłogach pojawi się kurz, a sprzątanie to ostatnia rzecz, o której chcesz myśleć po powrocie z wypoczynku. Z pomocą przychodzi robot sprzątający Roborock S8 z funkcją mopowania.

Inteligentny pomocnik

Roborock S8 może pracować na jednym ładowaniu aż 180 minut, a później będzie potrzebował trwającej zaledwie 360 minut przerwy, by znów być gotowym do akcji. Zbiornik na kurz ma pojemność 0,35 l. Urządzenie nie tylko zbierze kurz, ale także umyje podłogi.

dhgo8rr

Funkcja szorowania o wysokiej prędkości i technologia wibracji sonicznych sprawiają, że podczas mopowania urządzenie wykonuje 3 tys. ruchów na minutę. Dodatkowo mop unosi się na wysokość 5 mm, więc nie musisz się martwić o nierówną podłogę. Jeżeli masz w domu zwierzę, to do gry wkroczy szczotka DuoRoller, która z łatwością zbiera włosy, brud i sierść nie tylko z podłóg, ale także z dywanów i chodników.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Sprzątanie w stylu smart

Obsługa urządzenia jest bajecznie prosta. Przy pierwszym uruchomieniu robot dokładnie zeskanuje pomieszczenia, które możesz podzielić na strefy i na przykład wybrać opcję sprzątania tylko w określonych pomieszczeniach. Całość jest przystępnie pokazana w łatwej w obsłudze aplikacji Roborock. Mapy są tworzone w wersji 3D z uwzględnieniem kształtu mebli. Mapowanie wielopoziomowe pozwala zapamiętać układ nawet 4 pięter. System nawigacji laserowej PreciSense tworzy szczegółową mapę domu lub mieszkania, a nawet jest w stanie automatycznie wskazać sugestie stref wykluczonych. Z Roborock S8 nie grozi ci bunt robotów.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Nawet jeśli jeszcze będziesz setki kilometrów od domu, a Roborock S8 już rozpocznie przygotowania do twojego powrotu, to możesz być spokojny o bezpieczeństwo urządzenia i przedmiotów, których nie sprzątnąłeś z podłogi przed wyjazdem. Wszystko dzięki systemowi Reactive 3D, który używa światła strukturalnego i technologii obrazowania w podczerwieni, żeby w porę dostrzec i ominąć przeszkody. Technologia sprawdza się nawet w ciemnościach. Przy bardzo niskim poziomie naładowania baterii robot sam wróci do bazy, żeby odpocząć i podładować akumulatory.

dhgo8rr

Z Roborock S8 powrót z urlopu do rzeczywistości stanie się przyjemniejszy. Kiedy już wejdziesz do domu z walizkami, to czeka na ciebie wysprzątany dom, przez co z pewnością odetchniesz z ulgą i będziesz mógł zająć się oglądaniem zdjęć i pamiątek z wyjazdu. Tylko nie zapomnij o opróżnieniu zbiornika na kurz i wymianie wody, by urządzenie było w każdej chwili gotowe do pracy.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera
Płatna współpraca z Media Expert
dhgo8rr
dhgo8rr
Advertisement