Trwa ładowanie...

Pionowy odkurzacz Dreame V 11 – szybki, cichy i dokładny. Niedługo będzie też tańszy!

Od dawna zastanawiasz się nam odkurzacz em bezprzewodowym, którym posprzątasz cały dom? Dreame V 11 to pionowy i bezworkowy odkurzacz dopasowany do twoich potrzeb. Niedługo będzie dostępny w doskonałej cenie.

Pionowy odkurzacz Dreame V 11 – szybki, cichy i dokładny. Niedługo będzie też tańszy!Źródło: Materiały prasowe
d3b64ld
d3b64ld

Artykuł sponsorowany

Dreame V 11 to coś więcej niż zwykły odkurzacz bezprzewodowy. To sprytne i innowacyjne urządzenie, które sprawia, że sprzątanie przestaje być długotrwałe i uciążliwe. To zaleta silnika pracującego z prędkością 125 tys. obrotów na minutę i zwiększonej mocy ssania do 150 AW. To także system wielokrotnej filtracji pozwala na wychwycenie z powietrza niemal 100 proc. kurzu, pyłu i alergenów, przy jednoczesnym uwalnianiu oczyszczonego powietrza. To sprzęt, który faktycznie wychwytuje kurz, a nie rozpyla go ponownie w powietrzu. Brzmi jak marzenie?

Premiera produktu na Aliexpress już została zaplanowana na 9 lipca, jednak już wiemy, że kilka dni później - 13 lipca zaplanowano promocję, w której nowy odkurzacz będzie można kupić taniej, nawet o 28 proc. Oryginalna cena tego urządzenia to 374, 64 euro czyli ok 1667 zł., jednak używając kodu 29DREAMEV11 można zmniejszyć oryginalną cenę odkurzacza o 28 proc. i jeszcze otrzymać dodatkowo elektrycznego mopa.

Cena po wpisaniu kodu zniżkowego zmniejsza się do 305,99 euro (czyli ok 1 363 zł.). Tę kwotę można zmniejszyć jeszcze dodatkowym kuponem za 12 dol., co w finale daje kwotę niecałych 284 euro (1 265,24 zł.). Dla osób, które zdecydują się dokonać zakupu w dniu 9-10 lipca przewidziano jeszcze prezent w postaci bezworkowego elektrycznego mopa, którego wartość to ok. 353 zł. Promocja będzie dostępna tu.

Odkurzacz Dreame V 11 i filtry HEPA

Odkurzacz pionowy z filtrem Hepa zwalczający alergeny to niewątpliwie nowatorskie rozwiązanie. Dotychczas zapewniano, że z alergenami najlepiej radzą sobie odkurzacze wodne, a i tak stopień uwolnienia powietrza od alergenów nie był oceniany najlepiej. W tym odkurzaczu zaproponowano elektryczną szczotkę do usuwania roztoczy. To nowość, która powinna ułatwić życie wielu alergikom.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: materiały prasowe

Czy Dreame V 11 jest cichy?

Tak, Dreame V 11 jest znacznie cichszy niż modele z tej serii. Projektanci produktu wykorzystali do wytłumienia urządzenia bawełnę kompozytową, która dobrze tłumi hałas silnika. Koniec z irytującym szumem odkurzacza.

d3b64ld

Jak długo działa bateria w odkurzaczu Dreame V 11?

Akumulator zastosowany w odkurzaczu Dreame V 11 to jednostka litowo-jonowa o pojemności 3000mAh. Całkowite naładowanie akumulatora trwa 4 godziny i odbywa się za pomocą bazy ładującej. To sprawia, że po ustawieniu minimalnej pracy ssania można odkurzacz nim przez pełne 90 minut! W większości przypadków taka długość pracy pozwoli na sprzątnięcie całego domu. W wyjątkowych przypadkach, gdy moc ssania musi być maksymalna, odkurzacz będzie nieprzerwanie pracował 10 minut.

Czy Dreame V 11 jest łatwy w sterowaniu?

Dreame V 11 jest odkurzaczem pionowym i bezworkowym, co sprawia, że jest bardzo poręczny. Nie trzeba się schylać, zwijać i rozwijać kabla, przepinać zasilacza między domowymi gniazdkami. W tym odkurzaczu wyświetlacz OLED i panel sterujący jest wbudowany w uchwyt. Rozbudowane sterowanie ułatwia wygodną regulację siły ssania i jest możliwe poprzez poruszenie (dosłownie!) jednym palcem i wciśnięcie odpowiedniego przycisku. Ponadto na panelu znajdziemy informację o stanie akumulatora i ilości czasu, jaka pozostała nam na sprzątanie. Możemy też zadecydować, czy chcemy tradycyjnie włączać i wyłączać odkurzacz jednym dotknięciem, czy wolimy, by pracował, gdy stale naciskamy przycisk.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: materiały prasowe

Co jeszcze kryje w sobie odkurzacz Dreame V 11?

Jeśli ułatwione sterowanie, pionowa orientacja odkurzacza i brak denerwującego kabla to nadal zbyt mało, warto przyjrzeć się akcesoriom. Funkcjonalność i wygodę użytkowania podnoszą dodatkowe cztery różne końcówki: szeroką szczotkę dwa w jednym do odkurzania i wycierania, wąską szczotkę dwa w jednym, którą wyczyścimy na przykład żaluzje, szczotkę rolkową i szczotkę elektryczną do usuwania alergenów.

Dzięki zróżnicowanym końcówkom i zmiennym parametrom (odkurzacz można łatwo zamienić w ręczny) Dreame V 11 oferuje aż 10 różnych sposobów czyszczenia powierzchni twardych (takich jak panele, terakota, gres), oraz miękkich (dywany, chodniki, wykładziny, tapicerka).

Artykuł sponsorowany

d3b64ld
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b64ld