Trwa ładowanie...

Para dobra na wszystko – start promocji cashback na urządzenia Samsung do zabudowy

Posiłki przygotowywane na parze wyróżniają się zarówno pod kątem walorów prozdrowotnych, jak i smakowych. Jeśli wciąż nie zdecydowałeś się na zakup piekarnika z funkcjami parowymi, to najwyższy czas to zrobić. Teraz, kupując piekarnik Dual Cook Samsung i dobierając do niego inny sprzęt do zabudowy, możesz liczyć na zwrot na konto.

Materiał prasowy Samsung
 Źródło: materiały partnera
d3ksud5
d3ksud5

Gotowanie na parze, ze względu na swoje liczne zalety, staje się coraz bardziej popularne. Dzięki temu, że żywność nie ma bezpośredniego kontaktu z wrzącą wodą, tylko z parą wodną, zachowuje dużą zawartość cennych składników odżywczych, m.in. witamin i przeciwutleniaczy. Nienaruszony zostaje również naturalny kształt, kolor i jędrność warzyw. Z kolei upieczone na parze mięso posiada idealny smak – nie jest ani za twarde, ani za suche. Przygotowując potrawy z wykorzystaniem pary nie używamy tłuszczu, przez co posiłek jest mniej kaloryczny i zdrowszy. Co więcej, jest to jedna z najprostszych metod gotowania.

Pora na parę, z podwójną komorą

Niedawno Samsung wzbogacił swoją ofertę o nowe linie piekarników parowych do zabudowy Dual Cook Steam™, które pozwalają na jednoczesne przygotowanie zdrowych dań na parze i potraw w piekarniku przy użyciu różnych ustawień – trybu, czasu i temperatury – bez mieszania się zapachów. Urządzenia wyposażono w zupełnie nowe rozwiązania, zapewniające wyjątkowe efekty pieczenia. Piekarniki Dual Cook Steam™ umożliwiają korzystanie z komory piekarnika w 8 różnych konfiguracjach, które pozwalają na przygotowanie smacznych, różnorodnych dań przy pomocy termoobiegu, grilla oraz kilku trybów parowych, w tym funkcji gotowania na parze w specjalnym naczyniu. Producent wprowadził również dodatkowo nowe funkcje, poprawiające jakość smaku przyrządzanych potraw, m.in. Air Fry i Air Sous Vide. Urządzenia maksymalnie zwiększają komfort gotowania także dzięki połączeniu z aplikacją SmartThings, która wspomoże nas w procesie przyrządzania posiłków, zarekomenduje wyjątkowe przepisy oraz umożliwi zdalne sterowanie piekarnikiem. Ponadto, dzięki nowatorskiej kamerze AI Pro Cooking, zajrzymy zdalnie do piekarnika, a nawet nakręcimy 10-sekundowy film poklatkowy z całego procesu pieczenia. Kamera rozpoznaje produkt umieszczony w komorze piekarnika i na tej podstawie może zaproponować optymalne ustawienia trybu pieczenia.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Promocja Samsung

Aby skorzystać z promocji cashback należy dokonać zakupu piekarnika Dual Cook i dobrać do niego inne produkty do zabudowy kuchennej - płytę indukcyjną (w tym nową SlimFit), mikrofalówkę, okap, zmywarkę i/lub lodówkę. Wysokość zwrotu na konto zależna jest od ilości produktów w zestawie.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Promocja trwa od 11 października do 21 listopada 2022 r.

d3ksud5

Szczegóły promocji dostępne są na stronie: kuchnia.samsung.pl

Materiał prasowy Samsung
d3ksud5
d3ksud5