Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
klimatyzacja
11-04-2019 10:10

Otwórz się na dobry klimat. Zyskaj zdrowie i lepsze samopoczucie z klimatyzatorami Samsung

W okresie zimowym alarmy smogowe nieustannie przypominają nam o konieczności dbania o jakość powietrza atmosferycznego, jednak bardzo mało uwagi poświęca się temu, czym oddychamy w domach i biurach. To niepokojące, ponieważ to wewnątrz pomieszczeń spędzamy znaczną część doby. Zanieczyszczone powietrze w domu może wiązać się z zapadaniem na alergie i choroby układu oddechowego. Na szczęście w walce z tymi przykrymi dolegliwościami pomogą nam ultranowoczesne klimatyzatory od Samsunga: przyjrzyjmy się, w jaki sposób mogą one pozytywnie wpłynąć na zdrowie oraz samopoczucie nasze i naszych bliskich.

Artykuł sponsorowany
Otwórz się na dobry klimat. Zyskaj zdrowie i lepsze samopoczucie z klimatyzatorami SamsungŹródło: 123RF
dhkrqyx
dhkrqyx

Technologia

Najczęściej kojarzymy klimatyzatory z przeraźliwym zimnem, dotkliwie odczuwalnym pod samym urządzeniem, ale jakimś cudem nieobejmującym wszystkich zakamarków pokoju. Technologia Samsung Wind-Free dokładnie schładza całe pomieszczenie bez nieprzyjemnego efektu przeciągu. Dzięki specjalnemu dyfuzorowi wyposażonemu w aż 21 tysięcy mikrootworów, powietrze rozpraszane jest delikatnie i równomiernie, pozwalając na osiągnięcie idealnego komfortu cieplnego. Zastosowany w klimatyzatorach Samsung czynnik chłodniczy jest bezpieczny dla zdrowia i przyjazny dla środowiska, a dzięki wysokiej wydajności pomaga w oszczędzeniu energii elektrycznej.

Filtr PM 2,5

Zamknięcie okien nie chroni nas stuprocentowo przed smogiem - tworzące go pyły zawieszone PM 2,5 wciąż mogą przedostawać się do pomieszczenia poprzez szczeliny. Mikropyły są szczególnie niebezpieczne dla dzieci, alergików i osób starszych, ale ich negatywny wpływ na zdrowie i samopoczucie odczuwa każdy z nas. Klimatyzatory Samsung Wind-Free Ultra wyposażone są w drobny filtr na którym osadzają się nie tylko szkodliwe pyły PM 2,5, ale również dym papierosowy, zarodniki grzybów i bakterie. Dzięki temu powietrze w pomieszczeniu będzie wolne od pyłów, alergenów i chorobotwórczych mikroorganizmów, a nasi bliscy odetchną z ulgą!

Jonizator powietrza

Wszyscy wiemy, jak przyjemnie oddycha się po burzy. To rześkie, czyste powietrze jest zasługą naturalnego procesu jonizacji, który oczyszcza atmosferę z unoszących się w niej cząsteczek zanieczyszczeń. Dzięki wyposażonym w jonizator klimatyzatorom Samsung Wind-Free, możemy uzyskać ten sam efekt w naszych domach. Technologia pozwala na jednoczesną neutralizację pleśni, roztoczy, bakterii i wirusów oraz uwolnienie do pomieszczenia ujemnych jonów, które wpływają na poprawę samopoczucia i zwiększenie koncentracji. Zjonizowane powietrze jest także korzystne dla alergików i astmatyków.

Smart Home

Klimatyzatory Samsunga są funkcjonalne nie tylko pod względem zdrowotnym. Dzięki połączeniu z usługą Samsung SmartThings, staną się one elementem kompleksowego ekosystemu smart home. Można nim zarządzać za pomocą intuicyjnej aplikacji SmartThings, w której nie tylko ustawimy parametry pracy urządzenia, ale również zaprogramujemy jego automatyczne włączanie i wyłączanie oraz zsynchronizujemy je z innymi inteligentnymi urządzeniami w domu. To przede wszystkim wygoda, ale również oszczędność energii elektrycznej - dzięki zdalnemu sterowaniu mamy pełną kontrolę nad pracą klimatyzatora i poziomem zużycia energii.

Artykuł sponsorowany
dhkrqyx

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhkrqyx