Trwa ładowanie...
d159u5b

O!Twórz Mieszkanie – szukamy pięknych wnętrz!

Polacy coraz odważniej i chętniej urządzają swoje cztery kąty. Śledzą trendy i często korzystają z porad architektów. Właśnie ruszyła akcja organizowana przez PORTA DRZWI na najciekawsze i najpiękniejsze mieszkanie w Polsce!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
O!Twórz Mieszkanie – szukamy pięknych wnętrz!
(iStock.com)
d159u5b

Od kilku lat bardziej interesujemy się wyglądem naszych wnętrz i poszukujemy własnego stylu. Na pewno to, co coraz częściej charakteryzuje polskie mieszkania, to ergonomiczność i funkcjonalność, naturalność i szlachetność, a także konsekwencja w stylu. Polacy lubią stylowe dodatki, a inspiracji szukają na blogach wnętrzarskich oraz w programach telewizyjnych. Również popularność polskich designerskich marek zyskuje na sile. Stąd pomysł PORTA DRZWI na konkurs, którego tematem są wnętrza mieszkań.

Otwórz swoje mieszkanie

Organizatorzy akcji O!Twórz Mieszkanie szukają ciekawych wnętrz z interesującymi rozwiązaniami z obszaru architektury i designu, jak i ich wyjątkowych mieszkańców. Zasady konkursu są naprawdę proste. Wystarczy poprzez formularz dostępny na stronie otworzmieszkanie.pl wysłać zdjęcia mieszkania oraz opisać jego wystrój, proces urządzania, a także własną historię. Czas nadsyłania zgłoszeń mija 28 lutego 2019 r. Zwycięzca otrzyma tytuł "Mieszkanie Roku by PORTA" oraz 30 000 zł. Za drugie i trzecie miejsce przyznane będą nagrody w wysokości odpowiednio: 15 000 zł i 5 000 zł. W konkursie przewidziano również 10 nagród dodatkowych o wartości 1000 zł.

d159u5b

Eksperci w jury

Materiały prasowe
Podziel się

Finalistów wyłonią osoby związane od lat z urządzaniem wnętrz. To ekspertki i pasjonatki w tym temacie. Czego będzie szukać w konkursowych wnętrzach Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna "Dobrego Wnętrza"? - Fascynują mnie dobrze zaprojektowane, piękne i użyteczne przedmioty i domy, które odzwierciedlają osobowość mieszkańców. Takich właśnie wnętrz będę szukała w tej akcji.

- Kocham wnętrza bez kompromisów, wnętrza z temperamentem – takie, które mają duszę i charakter – przyznaje kolejna oceniająca, Anna Poprawska, Brand & Product Marketing Director Homebook.pl. Anna Poprawska jest również architektem wnętrz oraz redaktorem naczelnym corocznego wydania "Homebook Design".

d159u5b

Beata Kwiatkowska i Joanna Real–Studzińska prowadzące bloga MakeHomeEasier.pl przyznają, że cenią sobie we wnętrzach funkcjonalność i naturalność oraz prostotę. - W akcji będziemy również szukać miejsca z duszą – mówią.

Głównym organizatorem akcji oraz fundatorem nagród jest PORTA DRZWI. Partnerami są: Dzień Dobry TVN, magazyn Dobre Wnętrze i portal Homebook.pl.

Partnerem artykułu jest PORTA DRZWI.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d159u5b

d159u5b
d159u5b