Trwa ładowanie...

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki urządzeniom smart home

Rozwiązania smart home, cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, skoro dzięki nim możliwe jest zaoszczędzenie czasu, pieniędzy, a przede wszystkim – będąc z dala od domu, możesz włączyć oświetlenie lub sprawdzić monitoring. W poniższym tekście, przytaczamy kilka najciekawszych urządzeń i akcesoriów smart home.

Artykuł sponsorowany
Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki urządzeniom smart homeŹródło: Adobe Stock
d3e03oh
d3e03oh

Smart home – zdrowy dom?

Zwłaszcza w sezonie grzewczym, powietrze za oknem bywa okropnie zanieczyszczone. Niestety, wielu ludzi pali byle czym i pewnie jeszcze kilka lat taki stan rzeczy będzie trwał. Całe szczęście, dostępne są oczyszczacze, które pozwalają pozbyć się z mieszkania tych wszystkich, niezdrowych substancji. Niektóre urządzenia, idealnie wpisują się w ideę smart home. Setii+ AP800W to sprzęt, który działa na wielu płaszczyznach. Jest wyposażony w filtr antywirusowy, HEPA, węglowo-katalityczny oraz wstępny. Dzięki temu, powietrze w Twoim mieszkaniu lub pokoju może być zdrowe, jak nigdy dotąd. Producent informuje, że maksymalna powierzchnia pomieszczenia, z którą poradzi sobie sprzęt to 50,4 metra kwadratowego. To spore biuro lub niewielkie mieszkanie! Co więcej, oczyszczacz powietrza działa także jako nawilżacz ewaporacyjny. Sprzętem można sterować za pomocą aplikacji mobilnej, stworzonej przez producenta. Planuj pracę urządzenia, włączaj je i wyłączaj – nawet będąc poza domem. Oczyszczacz SETTI+ AP800W wyposażony jest również w jonizator, który wytwarza jony ujemne, eliminujące bakterie oraz koncentrujące pył i kurz zawieszony w powietrzu, dzięki czemu jest on skuteczniej przechwytywany przez filtry. Nareszcie możesz bezpiecznie odetchnąć.

Oczyszczacz powietrza SETTI+ AP800W Smart WiFi czujnik zanieczyszczenia jonizator nawilżanie Źródło: materiały partnera

Lubisz sprzątać? Chyba znamy odpowiedź…

Oczywiście niektórym sprzątanie sprawia przyjemność i szczerze ich podziwiamy. Wiemy jednak, że większość osób wolałaby w tym czasie leżeć na kanapie. Co więcej, jesteśmy pewni, że można te dwie czynności połączyć. Robot sprzątający Setti+ RV500 to odkurzacz, którym możesz sterować przy użyciu aplikacji mobilnej. Jest niski, więc zmieści się także pod meblami. Mopuje! A nie każdy robot to potrafi. Czas pracy urządzenia to 120 minut, a ponowne ładowanie baterii zajmuje tylko 3 godziny. Za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej, możesz zdalnie zarządzać robotem sprzątającym SETTI+ RV500 Smart. Aplikacja SETTI+ pozwala na śledzenie trasy odkurzacza lub sprawdzenie, która część mieszkania została odkurzona. Czujniki przeszkód i uskoku podłoża sprawiają, że robot porusza się po domu bezkolizyjnie.

Robot sprzątający SETTI+ RV500 Smart Źródło: materiały partnera
d3e03oh

Kawki? Żaden problem, już wstawiam wodę

Nie masz czasu na kawę? A może nie chce Ci się jeszcze wstać? Możesz zagotować wodę w czajniku za pomocą… aplikacji mobilnej. Czajnik SETTI+ KT950W to naprawdę inteligentny sprzęt. Możesz posługiwać się nim, nie wstając z łóżka. Wystarczy, że pobierzesz aplikację SETTI+ na swój smartfon i sparujesz czajnik z siecią Wi-Fi. Dzięki oprogramowaniu, możesz zdalnie wyłączyć i włączyć urządzenie, ustawić temperaturę wody, czy kontrolować aktualną temperaturę podczas nagrzewania. Producent zadbał o szereg usprawnień i zabezpieczeń. Jednym z nich są podwójne ścianki, które chronią przed oparzeniem po dotknięciu obudowy. Spójrz, to już trzecie urządzenie Setti+, którym można sterować za pomocą jednej aplikacji!

Czajnik SETTI+ KT950W Biały 2200W Smart WiFi regulacja temperatury Źródło: materiały partnera

Jedna żarówka, a świeci na setki odcieni!

Inteligentna żarówka, to nie tylko świetny gadżet. Możesz z jej pomocą dostosować światło do takiego, które jest dla Ciebie najlepsze. Żarówka LED Setti+, pozwala wybrać jeden z aż 50 odcieni bieli. Jeśli dodasz do tego szereg innych kolorów, otrzymujesz tak naprawdę źródło światła, które może świecić całą tęczą. Można także regulować jasność, co jest dodatkowym atutem. Dostępne są żarówki o różnej mocy i pasujące do każdego typu gwintu. Sterowanie odbywa się oczywiście za pośrednictwem aplikacji mobilnej. To dopiero wygoda!

Inteligentna żarówka LED SETTI+ SL227RGB 10W E27 WiFi Źródło: materiały partnera
Artykuł sponsorowany
d3e03oh
d3e03oh
Advertisement