Trwa ładowanie...

Odkurzacze pionowe w świetnych cenach. Odkurzaj bez wysiłku

Odkurzanie to dla wielu osób prawdziwa katorga. Ciężka jednostka centralna ciągnąca się za przewodem jest bardzo nieporęczna i powoduje wiele zbędnych hałasów. Tymczasem odkurzanie może być o wiele prostsze i lżejsze.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Odkurzaj bez przeszkód i ograniczeń
Odkurzaj bez przeszkód i ograniczeńŹródło: Adobe Stock
d2d8x7k

Odkurzacze pionowe zaskakują pod względem wykonania. Ich cena z roku na rok jest coraz niższa, a wydajność znacznie wzrasta. Wydajny akumulator pozwoli ci uwolnić się od uciążliwego kabla i pozwoli posprzątać całe mieszkanie na jednym ładowaniu. Nowoczesne odkurzacze pionowe będziesz w stanie przenosić i obsługiwać nawet przy użyciu jednej ręki. Specjalna konstrukcja sprawia, że cały nacisk kładziony jest na dolnej części, dzięki czemu przesuwanie odkurzacza po różnego rodzaju powierzchniach praktycznie nie wymaga siły.

Szybkość i wygoda

Sekret tkwi w specjalnej konstrukcji i szczotce, na której opiera się cały ciężar. Dzięki temu urządzenie wydaje się być wyjątkowo lekkie i można nim łatwo operować z użyciem jedynie jednej ręki. Dodatkowo nie musisz martwić się o stan kręgosłupa, odkurzacz jest na tyle wysoki, że możesz obsługiwać go bez schylania się – czego nie można powiedzieć o wielu klasycznych modelach. Jednocześnie większość odkurzaczy pionowych jest tak skonstruowana, by urządzenie pozostało w pozycji pionowej gdy musisz przerwać na chwilę odkurzanie.

Przed zakupem zwróć uwagę przede wszystkim na moc urządzenia. Od niej zależy siła ssania, ale również to, jak długo urządzenie będzie w stanie pracować na jednym ładowaniu. Z łatwością dopasujesz parametry odkurzacza do swoich potrzeb, bez problemu znajdziesz odkurzacze pionowe, które będą w stanie pracować bez przerwy przez 35, 60, a nawet 80 minut. Zwróć uwagę również na dodatkowe udogodnienia w postaci zestawów szczotek do odkurzania różnych powierzchni i końcówek pozwalających na dotarcie do wąskich miejsc pod szafkami i przy ścianie.

Odkurzaj na sucho i mokro

Wiele urządzeń poza standardowym trybem pracy "na sucho" oferuje również funkcję odkurzania na mokro. Brud zasysany przez odkurzacz przechodzi do pojemnika z tworzywa wypełnionego wodą. Po skończonym odkurzaniu możesz wylać całą zawartość zbiorniczka wraz z najdrobniejszymi odpadami. Dzięki odkurzaniu na mokro powietrze w domu jest o wiele czystsze. Część urządzeń oferuje również jednoczesne odkurzanie i mopowanie podłóg, co pozwoli ci zaoszczędzić wiele czasu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2d8x7k

Podziel się opinią

Share
d2d8x7k
d2d8x7k