Qaqwqwrqw

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Odkurzacz dla alergika. Więcej niż filtr HEPA

Dla osoby uczulonej wszelkie roztocza, pyłki, kurz oraz inne alergeny są przyczyną złego samopoczucia nawet podczas odpoczynku w domu. Zanieczyszczenia czyhające na osoby uczulone nie znają barier i dostają się wszędzie. Wtedy idealny w codziennych porządkach są odkurzacze dla alergika ze sprawdzonym systemem filtrów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odkurzacz dla alergika. Więcej niż filtr HEPA
(Shutterstock.com)
Qaqwqwrqw

Na rynku dostępnych jest wiele modeli dedykowanych odkurzaczy dla alergików. Wśród nowoczesnych rozwiązań są odkurzacze bezworkowe, które zamiast uciążliwego w wymianie worka posiadają uszczelniony zbiornik na nieczystości. Ponadto w porównaniu z odkurzaczami workowymi utrzymują stałą moc ssania, niezależną od poziomu zapełnienia zbiornika, co niestety bardzo często dotyczy modeli workowych.

Zwróć uwagę na filtr

Qaqwqwrqw

Specjalnie dla osób zmagających się z różnymi alergiami odkurzacze bezworkowe zostały wyposażone w sprawdzony system filtrów, który z łatwością zatrzymuje kurz, brud, roztocza, grzyby, a także bakterie, co jest niezwykle ważną zaletą odkurzacza dla alergika. Wykorzystując technologię cyklonową idealnie oddziela wszelkie zanieczyszczenia oddając jedynie czyste powietrze. Modele bezworkowe zawierają w zestawie dodatkowe końcówki usprawniające dokładne sprzątanie.

Wiosenne porządki nie muszą być drogą przez mękę Fotolia
Podziel się

Łatwo pozbędziesz się zanieczyszczeń

Qaqwqwrqw

Zachowanie czystej przestrzeni w domu, tak ważnej dla alergika to żaden problem! Model bezworkowy będzie skutecznym odkurzaczem dla alergika, ponieważ skutecznie wyłapuje cząsteczki alergenów zachowując je w szczelnym pojemniku. Ponadto zbiornik na zanieczyszczenia został skonstruowany w taki sposób, aby wyrzucanie nagromadzonych zanieczyszczeń było szybkie i łatwe, co sprawia, że kontakt z zawartością zostaje ograniczony do całkowitego minimum.

Właściwy odkurzacz dla alergika musi obowiązkowo być wyposażony w aktywny system filtrów wychwytujących nawet mikroskopijne zanieczyszczenia i alergeny. Jesteś alergikiem? A może bliska ci osoba cierpi z powodu alergii? Podejmij decyzję o zakupie dobrego odkurzacza, który wspomoże zmagania z alergią.

Polub WP Dom
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw