Trwa ładowanie...
ycipk-3x2q5v

Odkurzacz dla alergika. Więcej niż filtr HEPA

Dla osoby uczulonej wszelkie roztocza, pyłki, kurz oraz inne alergeny są przyczyną złego samopoczucia nawet podczas odpoczynku w domu. Zanieczyszczenia czyhające na osoby uczulone nie znają barier i dostają się wszędzie. Wtedy idealny w codziennych porządkach są odkurzacze dla alergika ze sprawdzonym systemem filtrów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odkurzacz dla alergika. Więcej niż filtr HEPA
(Shutterstock.com)
ycipk-3x2q5v

Na rynku dostępnych jest wiele modeli dedykowanych odkurzaczy dla alergików. Wśród nowoczesnych rozwiązań są odkurzacze bezworkowe, które zamiast uciążliwego w wymianie worka posiadają uszczelniony zbiornik na nieczystości. Ponadto w porównaniu z odkurzaczami workowymi utrzymują stałą moc ssania, niezależną od poziomu zapełnienia zbiornika, co niestety bardzo często dotyczy modeli workowych.

Zwróć uwagę na filtr

ycipk-3x2q5v

Specjalnie dla osób zmagających się z różnymi alergiami odkurzacze bezworkowe zostały wyposażone w sprawdzony system filtrów, który z łatwością zatrzymuje kurz, brud, roztocza, grzyby, a także bakterie, co jest niezwykle ważną zaletą odkurzacza dla alergika. Wykorzystując technologię cyklonową idealnie oddziela wszelkie zanieczyszczenia oddając jedynie czyste powietrze. Modele bezworkowe zawierają w zestawie dodatkowe końcówki usprawniające dokładne sprzątanie.

Wiosenne porządki nie muszą być drogą przez mękę Fotolia
Podziel się

Łatwo pozbędziesz się zanieczyszczeń

ycipk-3x2q5v

Zachowanie czystej przestrzeni w domu, tak ważnej dla alergika to żaden problem! Model bezworkowy będzie skutecznym odkurzaczem dla alergika, ponieważ skutecznie wyłapuje cząsteczki alergenów zachowując je w szczelnym pojemniku. Ponadto zbiornik na zanieczyszczenia został skonstruowany w taki sposób, aby wyrzucanie nagromadzonych zanieczyszczeń było szybkie i łatwe, co sprawia, że kontakt z zawartością zostaje ograniczony do całkowitego minimum.

Właściwy odkurzacz dla alergika musi obowiązkowo być wyposażony w aktywny system filtrów wychwytujących nawet mikroskopijne zanieczyszczenia i alergeny. Jesteś alergikiem? A może bliska ci osoba cierpi z powodu alergii? Podejmij decyzję o zakupie dobrego odkurzacza, który wspomoże zmagania z alergią.

Polub WP Dom
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3x2q5v

ycipk-3x2q5v
ycipk-3x2q5v