Trwa ładowanie...
d1j0jb7

Nowy katalog marki PORTA 2020 – zainspiruj się nowościami lub wybierz sprawdzoną klasykę!

Już jest! Katalog marki PORTA na 2020 rok to ponad dwieście stron szczegółów oferty jednego z największych, najbardziej znanych i renomowanych producentów w Polsce drzwi wewnętrznych, wejściowych i innych oraz akcesoriów do nich. Oprócz prezentacji nowości w ofercie, a także już znanych, cenionych i chętnie wybieranych modeli, katalog PORTA to również garść porad, inspiracji oraz wiedzy na temat tego, jakie drzwi wybrać, aby jak najlepiej pasowały do własnego „M”. Dla osób, które szukają rozwiązań dla swojego wnętrza to bez wątpienia lektura obowiązkowa!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy katalog marki PORTA 2020 – zainspiruj się nowościami lub wybierz sprawdzoną klasykę!
(materiały partnera)
d1j0jb7

Nowości wśród drzwi wewnętrznych, wejściowych i o wiele więcej

Nowy katalog PORTA na 2020 rok w wersji drukowanej jest dostępny w punktach sprzedaży. Niecierpliwi mogą od razu przejść do wersji on-line klikając w link: https://www.porta.com.pl/katalogi. Inni, mogą zapoznać się z najważniejszymi fragmentami jego zawartości w niniejszym artykule. Co zatem można znaleźć w katalogu PORTA? Przede wszystkim nowości (dostępne na stronie 7 katalogu) – zarówno odnoszące się do wzornictwa, jak i rozwiązań technologicznych! Jakie?

• Nowa kolekcja drzwi wejściowych EXTREME RC2 – nazwa zobowiązuje, więc modele z tej kolekcji łączą w sobie ochronę akustyczną, ognio- i dymoodporność, są także antywłamaniowe – między innymi dzięki zastosowaniu niezwykle wytrzymałych 3-ryglowych zamków bolcowych;

• Nowa kolekcja drzwi wewnętrznych Porta DUO – połączenie białej okleiny z panelem w naturalnym kolorze to wyjątkowy i uniwersalny zestaw, który będzie pasował do różnych styli – zarówno w przestrzeniach domowych, jak i publicznych;

d1j0jb7

• Nowa kolekcja drzwi wewnętrznych Porta LOFT – kolekcja przygotowana z myślą o industrialnych i nieco surowych wnętrzach, które stają się w ostatnim czasie niezwykle modne, połączenie czarnej ościeżnicy ze skrzydłem w odcieniu naturalnego drewna z czarną klamką i czarnym obrzeżem nada przestrzeni autentycznie loftowego charakteru; obecnie Porta LOFT dostępna jest również w wersji białej

• Nowa kolekcja drzwi wewnętrznych Natura VECTOR – znana dobrze kolekcja Porta VECTOR Premium w nowej odsłonie, czyli w naturalnej białej okleinie Dąb Satin, do wyboru aż pięć wzorów frezów, w tym jeden całkowicie nowy – J, nawiązujący kształtem do najmodniejszej obecnie francuskiej jodełki.

• Nowy system naścienny przesuwny do drzwi wewnętrznych BLACK – to niezwykle eleganckie rozwiązanie z czarną prowadnicą; design prowadnicy nie tylko zapewnia idealną pracę drzwi, ale może wręcz stanowić element dekoracyjny mieszkania; do systemu można dobrać aż 5 modeli skrzydeł drzwiowych

• Nowe odsłona kolekcji Porta LEVEL – dobrze znana kolekcja drzwi do zastosowania wraz z bezprzylgowymi ościeżnicami LEVEL z podwyższonym panelem górnym, tym razem w nowej okleinie Dąb Catania, z nowymi efektownymi układami słoi drewna w pionie i poziomie oraz czarnymi intarsjami, jest gwarancją wyjątkowego efektu dla każdego rodzaju wnętrza.

d1j0jb7

Drzwi, drzwi, drzwi i o wiele więcej – po prostu katalog PORTA

Oprócz wspomnianych wyżej nowości katalog PORTA to dokładne omówienie wszystkich produktów z oferty producenta. Osoby, które przygotowują się do remontu i szukają drzwi wewnętrznych lub wejściowych do swojego domu / mieszkania powinny zwrócić przede wszystkim uwagę na Top Kolekcje. To zestawienie najpopularniejszych i najchętniej wybieranych przez klientów i projektantów drzwi oraz akcesoriów do nich. To gwarancja wysokiej jakości, efektownego, ale jednocześnie uniwersalnego designu, a także niezawodności.

Warto wspomnieć też, że katalog PORTA to coś o wiele więcej niż tylko lista dostępnych modeli. To kompendium wiedzy na temat produktów marki – ich zastosowania, najważniejszych właściwości, a także szczegółów technicznych. Wybór drzwi wewnętrznych lub wejściowych na podstawie katalogu PORTA nie będzie zatem podjęty jedynie na podstawie wrażeń estetycznych (choć te są bardzo istotne), ale również bardzo konkretnych informacji, które można w nim znaleźć.

d1j0jb7

Podziel się opinią

Share

d1j0jb7

d1j0jb7