Trwa ładowanie...

Nowoczesne pokrycie stalowe twojego dachu – blachodachówka panelowa FIORD!

Firma Blachy Pruszyński stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego stale wprowadza nowe produkty do swojej oferty. Tej jesieni premierowym wyrobem na rynku jest blachodachówka FIORD. Na jakich dachach będzie wyglądać najlepiej?

Artykuł sponsorowany
Nowoczesne pokrycie stalowe twojego dachu – blachodachówka panelowa FIORD!Źródło: materiały partnera
d26yf94
d26yf94

Blachodachówka posiada bardzo wyrazisty kształt oraz zdecydowane przetłoczenie przypominające skandynawski styl projektowania. Drobne przetłoczenia, które występują pomiędzy większymi wypustkami, poprawiają sztywność panelu. Dzięki temu unikamy nieestetycznych pofalowań blachy, które mogą zdarzyć się podczas prac montażowych. Takie wzmocnienie blachodachówki znacznie ułatwia komunikację na dachu, która odbywa się wtedy bez obaw o ewentualne odkształcenia.

Fiord to blachodachówka panelowa – każdy panel jest zaprojektowany tak samo, dzięki czemu podczas montażu składają się one ze sobą doskonale. Niewielkie wymiary ułatwiają docinanie krawędzi do kształtu dachu, a tego typu odpady są nieduże, więc materiał jest wykorzystany bardzo ekonomicznie. Dostępna jest od ręki na magazynie producenta, co przyspiesza proces realizacji zamówienia. Oszczędzamy dzięki temu sporą ilość czasu i do montażu możemy zabrać się praktycznie od razu.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Symetryczność blachodachówki jest dużym ułatwieniem, jeśli chodzi o montaż na dachu – taki profil umożliwia układanie paneli od lewej lub prawej strony. Specjalnie zaprojektowany zamek z powodzeniem ukrywa miejsce połączenia blachodachówek. Panele są łatwe w transporcie oraz z powodzeniem możemy je składować na placu budowy, po odpowiednim zabezpieczeniu palet przed wilgocią. Blachodachówkę pokrywają warstwy ochronno-dekoracyjne, dzięki którym blacha zyskuje określony kolor, połysk czy fakturę. Powłoki mają za zadanie przede wszystkim zwiększenie odporności na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz szkodliwe działanie promieniowania UV. Wykonywane są z poliuretanów i poliestrów, które zapewniają twardą, odporną powierzchnię, zachowując miękkość oraz elastyczność.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Rodzaj zastosowanej powłoki wpływa na właściwości funkcjonalne i estetyczne pokrycia z blachy. Firma Blachy Pruszyński proponuje teraz nową powłokę poliestrową TOPMAT, która jest przeznaczona do blachodachówek panelowych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości systemu powlekania, lakier jest bardziej wytrzymały na mikropęknięcia i rozwarstwianie w długim okresie eksploatacji. Jedną z wyjątkowych cech powłoki jest powtarzalność kolorystyczna, która obejmuje nawet najbardziej wrażliwe odcienie – np. grafit 7016.

d26yf94

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26yf94