Trwa ładowanie...
piec koza
Artykuł sponsorowany

Nowoczesne piece wolnostojące Kratki – i jesteś na czasie

Są praktyczne, estetyczne i bezpieczne – wolnostojące piece, potocznie zwane kozami to urządzenia grzewcze, które są przyjazne środowisku i wpisują się w najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz! Sprawdźcie sami, co proponuje polski producent – Kratki.pl
Share
Nowoczesne piece wolnostojące Kratki – i jesteś na czasie
Źródło: materiały partnera
d1b9vj0

Perspektywa spędzenia czasu w aurze ciepła i przytulności cieszy chyba każdego. Wyobraźmy sobie chłodne popołudnie. Powoli zapada zmrok. Lekko zmarznięci wstajemy od komputera. Wreszcie! Cały dzień czekaliśmy na wieczorny relaks. Rozpalamy w piecu. Ciepło, które wypełnia wnętrze lekko nas rozleniwia, a widok ognia uspokaja. Wizję, do której uśmiechamy się w duchu, łatwo zrealizować. Nowoczesne piece wolnostojące marki Kratki to doskonała alternatywa dla tradycyjnego kominka i ważny element kompleksowego projektu ogrzewania domu, który pozwala cieszyć się widokiem żywego ognia pod swoim dachem.

Na swoim miejscu

Szeroka oferta modeli polskiego producenta Kratki.pl pozwala na dobór urządzenia do warunków technicznych i rozplanowania wnętrza. Piece tej marki, w zależności od rodzaju, mogą być usytuowane przy ścianie, na środku pomieszczenia albo w rogu. Umieszczenie modelu Thor w narożniku to duża oszczędność miejsca i funkcjonalny sposób na zagospodarowanie przestrzeni trudnej do wykorzystania. Ustawienie na środku pomieszczenia efektownego wizualnie, osadzonego w nowoczesnych ramach ze stali i szkła, modelu Juno podkreśla nowoczesny styl wnętrza i zapewnia swobodny dostęp do widoku ognia. Stalowa koza Enyo, o doskonałych proporcjach, usytuowana przy ścianie, uatrakcyjnia strefę wypoczynku i nadaje jej reprezentacyjny charakter.

#description=#   materiały partnera
#description=# Źródło: materiały partnera

W każdym otoczeniu

Urządzenia o współczesnych geometrycznych kształtach, jednobarwne w kolorze szarym, czarnym lub szare z czarnymi i białymi elementami odnajdują się we wnętrzach w każdym stylu. Modne wielkoformatowe kafle czarne lub białe, które zdobią kozę AB, przywołują wspomnienie pieca kaflowego w domu babci i zdziwienie, jak wielki postęp dokonał się w dziedzinie ogrzewania domu. W czerni i bieli, do wyboru, są także panele stanowiące dekorację pieca Juno. Stonowane barwy i proste formy urządzeń marki Kratki sprawiają, że wszystkie modele znajdują zastosowanie we wnętrzach o nowoczesnej architekturze. Do minimalistycznych doskonale pasuje zwłaszcza stalowa koza Enyo z innowacyjnym bezklamkowym systemem otwierania. Brak uchwytu podnosi jej walory estetyczne, czyniąc kształt urządzenia jeszcze bardziej ascetycznym i szlachetnym. Piece i kozy, wykonane ze stali, harmonijnie wpisują się w przestrzenie postindustrialne i typu soft loft. We wnętrzach stylowych są cennym kontrapunktem dla stylowego wyposażenia lub, jak koza AB o cylindrycznym kształcie, której wzornictwo, choć nowoczesne, nawiązuje do stylu retro, idealnie komponują się z wystrojem stylizowanym na dawny.

#description=#   materiały partnera
#description=# Źródło: materiały partnera

W zgodzie z naturą

Marce Kratki bliski jest nurt designu zrównoważonego, przyjaznego środowisku. Jej urządzenia, piece jak np. Thor, Enyo, Blanka, koza AB, K9, K5 i inne, spełniają wymagania Ekoprojektu oraz normy BlmSchV 2 wyznaczającej maksymalną emisję CO. Paląc w nich suchym drewnem drzew liściastych dba się o środowisko i nie przyczynia do powstawania smogu. W swoich piecach, producent stosuje innowacyjne rozwiązania, które zapewniają maksymalne wykorzystanie energii i doskonałe parametry cieplne.

#description=#   materiały partnera
#description=# Źródło: materiały partnera

Wybrane modele jak np. Juno, Koza K8, K5, Falcon 9, Antares, Epsilon i inne mają też takie przydatne udogodnienie, jak system czystej szyby, który ogranicza osadzanie się sadzy. Szyba nie brudzi się i oddaje do pomieszczenia więcej ciepła także dlatego, że od paleniska odgradza ją kurtyna powietrzna. Techniczne zaawansowanie urządzeń marki Kratki idzie w parze z ich designem, który pozwala w bezpieczny sposób cieszyć się widokiem żywego ognia. Zastosowane w piecach przestronne przeszklenia dają pełen obraz płonących polan drewna, któremu w niektórych modelach np. Juno i Thor, uroku dodają jeszcze dekoracyjne szyby. Zaawansowane technologicznie i atrakcyjne wzorniczo urządzenia marki Kratki, jak żadne inne, pozwalają urzeczywistnić wizję miłego wieczoru przy blasku ognia.

#description=#   materiały partnera
#description=# Źródło: materiały partnera
d1b9vj0

Podziel się opinią

Share
d1b9vj0
d1b9vj0