WP

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Nowoczesne kwietniki. Każda doniczka na swoim miejscu i salon, którego pozazdrości sąsiadka

Wystarczy jeden dodatek, aby odmienić banalny salon w efektowny apartament i zyskać uniwersalny mebel w niezwykłym stylu. Przedstawiamy nowoczesne kwietniki. Jeśli zależy ci na pięknym salonie, a do tego kochasz rośliny — ten dodatek jest stworzony dla ciebie i będzie trafionym zakupem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niezwykłe kwietniki stworzą we wnętrzu świetny klimat i pomogą wyeksponować rośliny
Niezwykłe kwietniki stworzą we wnętrzu świetny klimat i pomogą wyeksponować rośliny (Shutterstock.com)
WP

Kwietnik jako bohater wnętrza

Nowoczesne kwietniki, to zdecydowanie więcej niż stojaki na doniczki. Odważna forma i świetna funkcjonalność to ich największe zalety. To doskonały pomysł na prezent weselny, ozdoba salonu, dekoracja do gabinetu bądź kancelarii, a do tego funkcjonalny mebel o różnym zastosowaniu. Nasz hit to komplet stolików, które możemy dowolnie ustawić i stosować jako stoliki kawowe.

Tradycyjne drewniane lub metalowe kwietniki to element, który kojarzy nam się z mieszkaniem babci, ale w nowoczesnej formie wraca do łask. Zestaw stolików o rożnych wymiarach możemy postawić obok siebie lub w dowolnych odstępach. Zadbane rośliny ustawione na takich stojakach będą piękną dekoracją. Kiedy nie będą używane możesz je zestawić jeden nad drugim, tak aby nie zajmowały dużo miejsca.

WP

Nie tylko kwietnik

Pomysłowe komplety stojaków i piedestałów pozwalają stworzyć w naszych wnętrzach oryginalną ekspozycję z ulubionymi roślinami.

Akcent zieleni na efektownej podstawie

Nowoczesne kwietniki to interesujące stojaki, które czasem przypominają nowoczesne rzeźby. Takie dodatki najlepiej dopasować do wnętrz eleganckich i efektownych lub wręcz przeciwnie – do minimalistycznych. Na neutralnym tle loftu akcent zielonych roślin na takim kwietniku będzie robił niesamowite wrażenie.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP