Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Nowoczesne grillowanie, czyli oferta marki Koler

Czy za jednym zamachem da się wymienić niedbałość na solidność, a zarazem odejść od niezdrowego przyrządzania posiłków? Przesiadka na grille gazowe to jedna z tych opcji, która wyręczy nas w obu wspomnianych kwestiach. Jaki model będzie odpowiedni na Twoje potrzeby? Oto lista jakościowych modeli, które możesz znaleźć w tegorocznej ofercie renomowanego, niemieckiego producenta.

Nowoczesne grillowanie, czyli oferta marki KolerŹródło: materiały partnera
dziw3t2
dziw3t2

Koler to marka, która od lat cieszy się niesłabnącą renomą, a także systematycznie podnoszoną poprzeczką, jeśli chodzi o dbałość o detale. Marka też na dobre zadomowiła się wśród polskich konsumentów, co wskazują też jednoznacznie pozostawione recenzje.

Niezawodna jakość, doskonałe wykończenie i zadowolenie w każdym calu? To nie tylko finalny efekt, który ściągniesz z rusztu, ale i charakterystyka grilla gazowego, na którym smacznie i zdrowo zorganizujesz rodzinny obiady, jak i weekendowe przyjęcia. Stal nierdzewna, palnik, żeliwny ruszt i płyta bez wątpienia podołają każdemu wyzwaniu, niezależnie od apetytu gości i pory roku. Jakie warte uwagi modele znajdziemy w ofercie producenta? Spokojnie możesz puścić wodze wyobraźni - znajdziesz opcje nawet na największą ucztę! Na co możesz liczyć w każdym zestawie?

• półka na 11 kg butlę gazową

dziw3t2

• całość konstrukcji umieszczona na 4 solidnych kółkach, ułatwiających przemieszczanie

• solidne wykończenie

• nieodłączny zestaw dla każdego z zakupionych modeli w postaci reduktora i węża, fartucha, który pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych zabrudzeń oraz pokrowiec, który ułatwi Ci przechowywanie grilla w każdych warunkach.

• żeliwne ruszta, gwarantujące jakość przyrządzonych potraw

• multifunkcyjne palenisko

dziw3t2

• 10 lat bezstresowego użytkowania, bo tyle też wynosi gwarancja

Relish V1 - niepozorny, uniwersalny żołnierz
Najniższa półka cenowa czyni go najchętniej kupowanym modelem, nie znaczy to jednak, że w jakimkolwiek aspekcie ustępuje droższym modelom. To w dalszym ciągu doskonale wykonany grill, na którego składa się stal nierdzewna oraz znakomicie wykończone elementy wyposażenia.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Relish V2 - gigant ze stali
Kolejny model to naturalny wybór dla bardziej wymagających miłośników grillowania. Stanowi naturalną ewolucję poprzedniego modelu i gwarantuje zwiększoną powierzchnią grillowania. Umożliwia dwa sposoby grillowania – na ruszcie lub płycie, co pozwala na wydobycie innego smaku. Dzięki dwóm, żeliwnym rusztom możesz przygotowywać jeszcze więcej aromatycznych i smacznych dań. Utrzymanie komponentów w czystości będzie naprawdę proste.

dziw3t2

Relish V3 - eleganckie wykończenia, nie tylko na grillu!
Tutaj wraz z nietuzinkowymi możliwościami idzie także dbałość o estetykę, ponieważ drzwiczki grilla zostały wykończone drewnianymi elementami. Jego przepiękny design zachwyci każdego domownika, gościa i uczestnika grillowania. Konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewni możliwość użytkowania przez długie lata bez konieczności konserwacji i napraw.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Relish V4 - król jest tylko jeden
Bezkompromisowość, jakość i szerokie spektrum działania. To główne cechy grilla, który dumnie zajmuje najwyższy stopień podium, jeśli chodzi o wielkość. Z pewnością sprosta wygórowanym wymaganiom weteranów przyjęć barbecue, ale co jasne – doskonale sprawdzi się w serwowaniu najzdrowszych potraw podczas rodzinnych przyjęć i weekendowych schadzek.

Wszystkie wymienione powyżej grille gazowe znajdziesz w sklepie internetowym koler.pl. Mnogość oferty z pewnością pozwoli Ci znaleźć odpowiedni model dla siebie. Niezależnie, co wybierzesz - możesz liczyć na nietuzinkową jakość i długoletni czas użytkowania, a przede wszystkim zadowolenie z przyrządzanych potraw. Sprawdź wszystkie możliwości, jakie ma w swojej ofercie marka Koler.

dziw3t2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dziw3t2