Trwa ładowanie...
ycipk-32hfw0
Niezwykła metamorfoza domu w męskim stylu

Niezwykła metamorfoza domu w męskim stylu

Dwaj znajomi ze szkoły podstawowej, Brent i Patrick, postanowili zakupić nieruchomość do remontu na sprzedaż w Atlancie lub jej okolicach. Na ten cel mają przeznaczone 150 tys. $ i nie chcą popełnić kosztownych błędów. Dlatego wezwali na pomoc ekspertkę do spraw nieruchomości, Egypt Sherrod.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-32hfw0

To typowy pomysł na biznes: kupić tanio, by sprzedać z dużym zyskiem. Pierwsza nieruchomość w zielonej części miasta ze względu na kiepski stan sidingu i niezbyt atrakcyjny układ pomieszczeń wywołała sceptyczne reakcje mężczyzn. Niezbyt atrakcyjnie zaprezentował się też bliźniak, który od środka został totalnie opanowany przez pleśń. Dlaczego przyjaciele zdecydowali się na zakup droższego z domów za 108 tys. $? Potencjał odkryty tam przez Egypt przerósł ich najśmielsze oczekiwania.

”Jak zarobić na remoncie?” tylko w Telewizji WP! Oglądaj w każdy czwartek i piątek o 15:30. Przegapiłeś? Włącz nas w poniedziałek i wtorek o 10:00.
Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170.

ycipk-32hfw0
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-32hfw0

ycipk-32hfw0
ycipk-32hfw0