Trwa ładowanie...

Naturalne dekoracje wnętrz hitem w 2017 roku

Share
Naturalne dekoracje wnętrz hitem w 2017 rokuŹródło: UNSPLASH
d1q090g

Zielono mi – tak w skrócie można określić wrażenia po wejściu do wnętrza urządzonego zgodnie z najnowszymi trendami, gdyż to właśnie jeden z odcieni zieleni – Greenery – został wybrany kolorem tego roku.

Mieszanka witalności, relaksu i naturalności – to tegoroczny przepis na udaną aranżację domowych przestrzeni.

W zestawieniach kolorystycznych brązy, szarości i biele zostaną przełamane soczystą limonką czy butelkową zielenią.

d1q090g

Naturalne dodatki

Rok 2017 to również czas przytulnych wnętrz pełnych dodatków wykonanych z drewna, korka, kamienia, skóry, wikliny czy naturalnych tkanin.

Podczas aranżacji wnętrza nie zapominaj o roślinności – dzięki niej uda ci się zbudować niepowtarzalny klimat i być jeszcze bliżej natury.

Funkcjonalność i estetyka

Urządzając swoje „cztery kąty”, wykorzystaj elementy, które oprócz funkcji użytkowej pełnią również dekoracyjną – jak łączniki i gniazda elektryczne z ramką w wybranym kolorze.

fot. (po lewej): Photographee.eu/Shutterstock.com, (po prawej-góra): seria Karo, Ospel.pl, (po prawej-dół): Hoach Le Dinh/Unsplash.com

d1q090g

Wnętrza, w których wykorzystano tekstylia w kolorze modnej w tym roku butelkowej zieleni, bardzo dobrze komponować się będą z detalami w kolorze miedzi lub złota.

fot. (po lewej): Kari Shea/Unsplash.com, (po prawej-góra): seria Impresja, Ospel.pl, (po prawej-dół): Annie Spratt/Unsplash.com

Elementy dekoracyjne, wykonane z drewna czy kamienia, można zestawić z naturalną bielą.

fot. (po lewej): Gabriel Beaudry/Unsplash.com, (po prawej-góra): seria Sonata, Ospel.pl, (po prawej-dół): Keith Misner/Unsplash.com

Siła detalu

Gra detalem w procesie aranżacji wnętrz może zdziałać cuda i nie zawsze potrzeba rewolucji, aby uzyskać zamierzone, nowe oblicze naszych czterech kątów. To co - gotowi na zmiany? Zatem do dzieła! Niech moc natury będzie z Wami!

d1q090g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q090g
d1q090g