WP

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Najpopularniejsze drzwi w domach Polaków. Wybierz klasyczny model dla siebie

Każde wnętrze jest wyjątkowe i dopasowane do gustu oraz stylu życia domowników. Okazuje się jednak, że podejmując decyzję o zakupie drzwi wewnętrznych, Polacy często dokonują podobnych wyborów. Stawiają bowiem na rozwiązania, które charakteryzują tak ważne cechy jak design, trwałość oraz bezpieczeństwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najpopularniejsze drzwi w domach Polaków. Wybierz klasyczny model dla siebie
(Materiały prasowe)
WP

Ponadczasowa biel
Osoby, które cenią design podkreślający nowoczesny charakter aranżacji, często decydują się na zakup białych drzwi. Do wyboru mają te, których powierzchnia jest lakierowana lub matowa. Ich wygląd często dopasowywany jest do innych powierzchni, które znajdują się w pomieszczeniu. Najczęściej te lakierowane wybierane są do przestrzeni nowoczesnej, w których dominują barwy chłodne i stonowane. Matowe drzwi w bieli lepiej komponują się z wystrojem klasycznym, a nawet rustykalnym. Taki rodzaj drzwi jest także doskonały do przestrzeni, w którą mają się wtapiać. Jeśli wystrój wnętrza jest bardzo wyrazisty, a drzwi mają być tylko jego funkcjonalną częścią, sprawdzą się doskonale.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Niczym drewno
Drzwi wykonane z naturalnego drewna potrafią zaskoczyć swoją ceną. Na szczęście istnieją tanie, równie stylowe alternatywy, które doskonale uzupełnią twoje wnętrze. Pokryte okleiną imitującą sęki drewna są gwarancją ponadczasowej klasy w najlepszej możliwej jakości, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dzięki tego typu drzwiom ocieplisz atmosferę pokoju, a dobrze wybrana marka zapewni niemal niezauważalną imitację natury. Pamiętaj, by drzwi dobierać do mebli lub materiałów występujących już we wnętrzu. Najprostszą metodą, by wszystko do siebie pasowało, jest dopasowanie odcienia drzwi do podłogi i/lub listew, jednak nie jest to obowiązek. Równie dobrze będą wyglądać białe drzwi do ciemnej podłogi, a nawet odwrotnie. Wszystko zależy od twojej wizji, która nie musi przecież pokrywać się z tymi w katalogach.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Recepta na mały metraż
Małe mieszkania nie są dobrym środowiskiem dla drzwi pełnych i ciemnych. Jedną z metod powiększenia i rozświetlenia pokoi jest wykorzystanie zbawiennego działania drzwi z przeszkleniami. Nie dość, że do pomieszczenia wpadnie więcej światła, co sprawi, że będzie ono wyglądało na wieksze, to mieszkanie nie będzie wyglądało ciężko. Drugą zaletą jest fakt, że tego typu modele są ponadczasowe i pasują do każdego pomieszczenia. Zaś matowa szyba zapewni zachowanie prywatności nawet w łazience.

Materiały prasowe
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP