Trwa ładowanie...
dinyyh7

Najmodniejsze drzwi z przeszkleniem. Te modele kupują Polacy

Nie tylko oddzielą przestrzeń, ale i doświetlą. Ozdobią mieszkanie i nadadzą mu nowoczesnego stylu, a różnorakie kształty i układy przeszkleń dopasujemy do każdych potrzeb.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wąskie, pionowe przeszklenia doświetli nowoczesne wnętrze
Wąskie, pionowe przeszklenia doświetli nowoczesne wnętrze (Materiały prasowe)
dinyyh7

Zmieniamy wnętrze za pomocą światła

Nawet niewielkie przeszklenie wpuści do pokoju nieco światła. Z reguły nie montujemy drzwi z dużym przeszkleniem do schowków czy garaży, a chętniej w pokojach dziennych, kuchniach, a nawet sypialniach. Obecne przeszklenia robi się ze szkła, które przepuszczą tylko światło, dzięki czemu nadal zachowujemy pełną przydatność i może my się za takimi drzwiami np. przebrać.

Pionowe, poziome, a może kwadraty lub prostokąty?

Kształt i wielkość przeszkleń także ma wpływ na to, gdzie będą pasować nasze drzwi, choć tu bardziej liczy się ich kolor, faktura oraz rodzaj materiały, z którego zostały wykonane. Do tradycyjnych wnętrz częściej wybieramy drzwi z drewna lub drewnopodobne, a kształt często wybieranych przeszkleń to rytmicznie rozmieszczone, poziome szybki o różnej szerokości.

dinyyh7

Wymień drzwi, a odmienisz całe mieszkanie

Kształt przeszklenia to obecnie kwestia fantazji. Poczynając od tradycyjnych ze szprosami, kończąc na nowoczesnych z przeszkleniami w kształcie regularnych figur geometrycznych albo fantazyjnych wzorów – kształt przeszkleń dobierzemy do własnych potrzeb bez problemu i bez długotrwałych poszukiwań. Skutkiem zakupu efektownych drzwi z szybkami będzie duża odmiana wnętrza, zwłaszcza jeśli wcześniej narzekaliśmy na brak wystarczającej ilości światła i jednolite, nudne drzwi.

Popularne drzwi z pojedynczym, kwadratowym przeszkleniem chętnie wstawiamy do łazienki, tak aby osoba na zewnątrz widziała, że w środku ktoś jest. W ten sposób łatwiej unikamy sytuacji, w której ktoś wejdzie do łazienki bez pukania.

dinyyh7

Subtelne przeszklenia w nowoczesnych drzwiach

Jednym z atrakcyjnych modeli drzwi wewnętrznych są gładkie, białe lub szare drzwi z subtelnymi przeszkleniami. To neutralne rozwiązanie, które na tle jasnych ścian będzie niemal niewidoczne, a przepuszczające światło pionowe lub poziome szybki będą na takim jasnym tle stanowić świetlisty akcent.

Drzwi prawie jak okna

Ilość i wielkość przeszkleń ma duży wpływ na cenę drzwi, bo takie modele są czasem nawet dwu i trzykrotnie droższe od najtańszych, pełnych drzwi. Sposób na to to mniejsze, ale liczne szybki, które też wpuszczą nieco światła, ale nie zawyżą kosztów remontu.

dinyyh7

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


dinyyh7

dinyyh7
dinyyh7