Trwa ładowanie...
ycipk-2d1mre

Najmodniejsze drzwi z przeszkleniem. Te modele kupują Polacy

Nie tylko oddzielą przestrzeń, ale i doświetlą. Ozdobią mieszkanie i nadadzą mu nowoczesnego stylu, a różnorakie kształty i układy przeszkleń dopasujemy do każdych potrzeb.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wąskie, pionowe przeszklenia doświetli nowoczesne wnętrze
Wąskie, pionowe przeszklenia doświetli nowoczesne wnętrze (Materiały prasowe)
ycipk-2d1mre

Zmieniamy wnętrze za pomocą światła

Nawet niewielkie przeszklenie wpuści do pokoju nieco światła. Z reguły nie montujemy drzwi z dużym przeszkleniem do schowków czy garaży, a chętniej w pokojach dziennych, kuchniach, a nawet sypialniach. Obecne przeszklenia robi się ze szkła, które przepuszczą tylko światło, dzięki czemu nadal zachowujemy pełną przydatność i może my się za takimi drzwiami np. przebrać.

Pionowe, poziome, a może kwadraty lub prostokąty?

Kształt i wielkość przeszkleń także ma wpływ na to, gdzie będą pasować nasze drzwi, choć tu bardziej liczy się ich kolor, faktura oraz rodzaj materiały, z którego zostały wykonane. Do tradycyjnych wnętrz częściej wybieramy drzwi z drewna lub drewnopodobne, a kształt często wybieranych przeszkleń to rytmicznie rozmieszczone, poziome szybki o różnej szerokości.

ycipk-2d1mre

Wymień drzwi, a odmienisz całe mieszkanie

Kształt przeszklenia to obecnie kwestia fantazji. Poczynając od tradycyjnych ze szprosami, kończąc na nowoczesnych z przeszkleniami w kształcie regularnych figur geometrycznych albo fantazyjnych wzorów – kształt przeszkleń dobierzemy do własnych potrzeb bez problemu i bez długotrwałych poszukiwań. Skutkiem zakupu efektownych drzwi z szybkami będzie duża odmiana wnętrza, zwłaszcza jeśli wcześniej narzekaliśmy na brak wystarczającej ilości światła i jednolite, nudne drzwi.

Popularne drzwi z pojedynczym, kwadratowym przeszkleniem chętnie wstawiamy do łazienki, tak aby osoba na zewnątrz widziała, że w środku ktoś jest. W ten sposób łatwiej unikamy sytuacji, w której ktoś wejdzie do łazienki bez pukania.

ycipk-2d1mre

Subtelne przeszklenia w nowoczesnych drzwiach

Jednym z atrakcyjnych modeli drzwi wewnętrznych są gładkie, białe lub szare drzwi z subtelnymi przeszkleniami. To neutralne rozwiązanie, które na tle jasnych ścian będzie niemal niewidoczne, a przepuszczające światło pionowe lub poziome szybki będą na takim jasnym tle stanowić świetlisty akcent.

Drzwi prawie jak okna

Ilość i wielkość przeszkleń ma duży wpływ na cenę drzwi, bo takie modele są czasem nawet dwu i trzykrotnie droższe od najtańszych, pełnych drzwi. Sposób na to to mniejsze, ale liczne szybki, które też wpuszczą nieco światła, ale nie zawyżą kosztów remontu.

ycipk-2d1mre
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2d1mre

ycipk-2d1mre
ycipk-2d1mre