Trwa ładowanie...

Najlepsze zestawy LEGO na prezent

Klocki LEGO to naprawdę świetny pomysł na prezent. Nie ma znaczenia wiek obdarowywanej osoby, ponieważ układanie poszczególnych zestawów może być doskonałą rozrywką nawet dla osób dorosłych. Poniżej prezentujemy najciekawsze, dostępne w sprzedaży zestawy LEGO, które warto przekazać w prezencie świątecznym

Artykuł sponsorowany Media Expert
 Źródło: pexels
d3vz7rv
d3vz7rv

Legendarny wehikuł czasu z "Powrotu do przyszłości"

Chyba większość z nas oglądała kiedyś "Powrót do przyszłości". To świetne kino lat osiemdziesiątych, które bawi do dziś. Zestaw z serii Lego Creator pozwala przywołać wspomnienia. Prezentowany komplet klocków składa się z 1872 elementów. Ułożenie modelu DeLoreana zajmie Ci na pewno parę godzin. Złożony pojazd może być piękną ozdobą wnętrza. Elementy są bardzo szczegółowe, a nie mogło także zabraknąć ruchomych elementów. Podświetlany kondensator strumienia lub składane do lotu koła to tylko kilka wyróżników spośród cech, które wpadają w oko. Złożony model jest całkiem sporych rozmiarów. W zestawie znajdują się oczywiście także figurki bohaterów, a także tabliczka identyfikacyjna.

Zestaw "Powrót do Przyszłości" kupisz: << TUTAJ! >>

LEGO Creator Wehikuł czasu z „Powrotu do przyszłości” 10300 Źródło: materiały partnera

Idealny zestaw dla fanów uniwersum Marvela

Jeśli jesteś fanem bohaterskiego świata Marvela, to bez wątpienia spodoba Ci się ten zestaw. To doskonały wybór dla fanów nie tylko Thora, ale także innych bohaterów serii. Zestaw pozwala ułożyć legendarny młot, który składa się z niespełna 1000 elementów. Przedmiot jest całkiem sporych rozmiarów! Może pełnić funkcję efektownej dekoracji wnętrza. Młot ma wysokość aż 46 centymetrów. Na szczęście jest lżejszy, niż oryginał! W zestawie oczywiście znajduje się minifigurka Thora, a także mała niespodzianka. Młot dysponuje niewielkim schowkiem, w którym możesz umieścić miniaturową replikę rękawicy nieskończoności, teseraktu i płomienia Odyna. One także są dostępne w zestawie. Polecamy! To naprawdę świetny zakup.

d3vz7rv

Zestaw LEGO Młot Thora kupisz: << TUTAJ! >>

LEGO Marvel Młot Thora 76209 Źródło: materiały partnera

Terenowy Land Rover Defender – dla fanów czterech kółek

Land Rovery to auta wielozadaniowe, znane od dziesięcioleci. Towarzyszyły brytyjskim żołnierzom na wojnach, jeździ nimi Rodzina Królewska i wielu fanów marki, która kojarzy się z bezpieczeństwem i przygodami. Przedstawiamy zestaw, który pozwala ułożyć niezwykle efektowny model Land Rovera. Składa się on z aż 2573 elementów! Oznacza to, że zabawa będzie trwała naprawdę długo. Model wygląda naprawdę świetnie po złożeniu. To idealny wybór dla fana czterech kółek. Kto wie, może to będzie pierwsza terenówka młodego pasjonata? W zestawie znajdują się także naklejki, z pomocą których pojazd stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny. Oczywiście nie mogło także zabraknąć ruchomych elementów!

Klocki LEGO Technic kupisz: << TUTAJ! >>

Klocki LEGO TechnicŹródło: materiały partnera

Nietypowy, efekciarski zestaw z latarnią morską

Ale to jest cudowny zestaw! Latarnie morskie zawsze kojarzą się z przygodami i poszukiwaniem skarbów. Prezentowany zestaw pozwala zbudować własną i to taką, która będzie świecić jak prawdziwa. To wszystko dzięki dostępnej mechanizacji zestawu. Komplet składa się z 2065 elementów. To nie tylko sama latarnia, ale także chatka latarnika, skała i łódź wiosłowa wraz z figurkami. Składanie zestawu sprawi mnóstwo przyjemności. Zwłaszcza, że na koniec latarnia zabłyśnie własnym światłem. Zestaw będzie znakomicie prezentował się w każdym pomieszczeniu. Seria klocków Lego Ideas to bardzo dobry wybór na prezent dla osób w każdym wieku.

d3vz7rv

Zestaw "Zmechanizowana Latarnia Morska" kupisz: << TUTAJ! >>

LEGO Ideas Zmechanizowana latarnia 21335Źródło: materiały partnera

Masz w domu fana Gwiezdnych Wojen?

Star Wars to uniwersum znane od wielu lat. Pierwsze filmy George’a Lucasa zachwycają do dziś, mimo rozwoju technologicznego i skoku jakościowego wobec możliwości związanych z efektami specjalnymi. Jeśli szukasz prezentu dla fana Star Wars, wybierz ten zestaw. To diorama przedstawiająca scenę ze zgniatarką śmieci na Gwieździe Śmierci. Zestaw składa się z ponad 800 elementów i zawiera najważniejsze postaci Jasnej Strony Mocy. To prawdziwy must have dla pasjonatów losów Jedi i Imperium. Co ciekawe, ściany zgniatarki poruszają się!

d3vz7rv

Zestaw LEGO Star Wars kupisz: << TUTAJ! >>

LEGO Star Wars Diorama: Zgniatarka odpadów na Gwieździe Śmierci 75339 Źródło: materiały partnera
Artykuł sponsorowany Media Expert
d3vz7rv
d3vz7rv
Advertisement