Trwa ładowanie...
ycipk-zcgkpf

Najlepsze promocje na meble ogrodowe. Szkoda nie skorzystać

Sprzyjająca pogoda to zaproszenie do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jeśli masz taras lub balkon, wystarczy, że zaopatrzysz się w komplet wygodnych mebli, dzięki którym się zrelaksujesz i miło spędzisz czas. Wybraliśmy komplety, które teraz kupisz nawet o połowę taniej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dobrze urządzony taras powinien mieć miejsce do siedzenia i jedzenia
Dobrze urządzony taras powinien mieć miejsce do siedzenia i jedzenia (Shutterstock.com)
ycipk-zcgkpf

Kawa na świeżym powietrzu
Niewielki i dość niski stolik w otoczeniu wygodnych foteli to idealne miejsce na relaks o każdej porze dnia. Bez względu czy postawisz taki zestaw na balkonie czy na tarasie, z pewnością przyda się od wiosny, aż po późną jesień. Fotele, które zapewniają maksymalny komfort, wyłożone są miękkimi poduszkami dopasowanymi do ich kształtu i wielkości. W zależności od ilości miejsca, które możesz przeznaczyć pod taki komplet, wybierz swój zestaw idealny. Może być to niewielka kanapa i stolik lub dodatkowe siedzenia dla gości.

Małe, ale własne
Nawet niewielki balkon czy taras można wyposażyć w sposób, który da nam wiele możliwości spędzania na nim czasu. Zestawy, które wybraliśmy, są niewielkie i nie zajmują dużo miejsca. Przy takim stole spokojnie zmieszczą się przynajmniej dwie osoby, a w niektórych przypadkach nawet więcej. Jeśli marzy ci się smakowity posiłek na świeżym powietrzu, nie musisz już więcej szukać najbliższej restauracji. Plusem stolików z krzesełkami jest fakt, że kiedy takiego modelu nie używasz, możesz wsunąć pod stół krzesła i zyskać więcej miejsca.

ycipk-zcgkpf
123RF
Podziel się

Prosta forma i stylowy wygląd
Ciekawym modelem mebli ogrodowych jest także stół z ławkami, który świetnie będzie wyglądał nawet w nowocześnie urządzonej przestrzeni. Drewniane elementy oraz metalowe lub żeliwne wsporniki mogą dać także nieco industrialny efekt. Ten zestaw jest sam w sobie wyrazisty, jednak bezproblemowo wpasuje się w przeróżne style. Stół z ławami równie dobrze sprawdzi się postawiony na trawie i w lesie w pobliżu domku.

ycipk-zcgkpf

Inwestycja na wiele lat
Choć komplety składające się z dużej liczby elementów często są drogie, warto w nie zainwestować. Szczególnie podczas naszego ulubionego okresu zakupowego, czyli wyprzedaży, ich ceny są dużo niższe, a jakość równie wysoka. Duże komplety potrzebują wiele miejsca, jednak elementy z tego samego kompletu będą wyglądały o niebo lepiej, niż te wybrane przypadkowo. Zawsze możesz regulować ilość tego, co chcesz wystawić na taras, a część mebli może mieć swoje stałe miejsce. Takie meble często wykonane są z bardzo dobrych materiałów, jak na przykład drewna akacji, więc możesz mieć pewność, że przetrwają lata.

Materiały prasowe
Podziel się

Jadalnia na świeżym powietrzu
Wszyscy miłośnicy gotowania lubią podawać swoje dania na pięknie przystrojonym stole z wygodnymi krzesłami, przy którym można spędzać długie godziny. Jeśli marzy ci się jadalnia na tarasie lub na trawie, wybierz większy stół, na którym zmieści się tyle talerzy, ile usiądzie przy nim osób. Krzesła w takim komplecie powinny być lekko pochylone i wyprofilowane, by obiad na powietrzu nie miał zbyt sztywnego charakteru i każdy z twoich gości mógł się wygodnie rozsiąść i zrelaksować.

ycipk-zcgkpf
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-zcgkpf

ycipk-zcgkpf
ycipk-zcgkpf