Trwa ładowanie...

Najdroższy penthouse w Hiszpanii na sprzedaż za 14,6 mln euro!

Ostatnie piętro luksusowego apartamentowca Montalbán 11 w Madrycie wystawiono na sprzedaż. Jego cena wzrosła o dwa miliony w ciągu dwóch lat.

Najdroższy penthouse w Hiszpanii na sprzedaż za 14,6 mln euro!Źródło: www.knightfrank.es
d1wkg59
d1wkg59

Właściciel Montalbán 11 znajdującego się w dzielnicy Jerónimos w Madrycie, właśnie wprowadził do sprzedaży nieruchomościowy klejnot. Penthouse o powierzchni 750 metrów kwadratowych i 20-metrowym tarasem ma cenę wywoławczą 14,6 mln euro.

www.knightfrank.es
Źródło: www.knightfrank.es

Projekt został zrealizowany w 2017 r. Kamienica ma tylko 10 mieszkań, których komercjalizację zleciła firma Knight Frank (globalna grupa zajmująca się nieruchomościami komercyjnymi). Pozostałe dziewięć mieszkań sprzedano w ciągu zaledwie ośmiu miesięcy. Projektem zajmuje się firma Italinmuebles z wenezuelskiej grupy Italcambio.

www.knightfrank.es
Źródło: www.knightfrank.es

Niestandardowy projekt

Poza luksusem każdego z tych miejsc, nieruchomość została zaprojektowana pod kątem życia - dosłownie - w dziele sztuki. Zarówno wspólne obszary, jak i apartamenty obejmują dzieła wenezuelskiego rzeźbiarza Carlosa Cruz-Dieza. Są ukłonem w stronę sąsiedztwa, w którym kamienica się znajduje, a mianowicie w pobliżu trójkąta muzeów: Prado, Muzeum Narodowego Centrum Sztuki Królowej Zofii i Muzeum Thyssen-Bornemisza.

www.knightfrank.es
Źródło: www.knightfrank.es

Luksusowe przestrzenie

www.knightfrank.es
Źródło: www.knightfrank.es

Penthouse ma trzy piętra, pięć sypialni, siedem łazienek, cztery miejsca parkingowe, siłownię i prywatny basen. Poddasze zostało wycenione dwa lata temu na 12,5 mln euro, ale ostatecznie będzie o dwa miliony droższy. - Projekt znacznie się poprawił pod względem jakości, wyposażenia i kwoty, a także musimy brać pod uwagę rosnące ceny nieruchomości w Madrycie - komentuje Carlos Zamora, dyrektor ds. mieszkaniowych w Knight Frank.

d1wkg59
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wkg59