Trwa ładowanie...

Mop antybakteryjny – nowy standard higieny w Twoim domu

Nasze mieszkania, choć często i gruntownie sprzątane, są siedliskiem ogromnej ilości bakterii. Drobnoustroje rozwijają się na niemal wszystkich powierzchniach, a przede wszystkim na zlewozmywakach, armaturze w toalecie, gąbkach kuchennych, deskach do krojenia, wilgotnych zakamarkach łazienki… Ponadto zanieczyszczenia osadzają się w dużej mierze na podłodze, skąd mogą być łatwo roznoszone po całym mieszkaniu. Regularne mycie podłóg jest kluczowym czynnikiem pozwalającym utrzymać czystość w domu. Żeby mycie kafli, parkietu i paneli było efektywne, warto wymienić standardową ścierkę na produkt nowej generacji – mop antybakteryjny ze spryskiwaczem. Jak działa antybakteryjny mop do podłogi o nietypowej konstrukcji? Sprawdź!

Materiał Sponsorowany przez York.pl
 Źródło: materiały partnera
d1xfs18
d1xfs18

Mop ze spryskiwaczem: mycie podłóg może być przyjemne!

Mycie podłogi przy pomocy klasycznego mopa płukanego w ciężkim, nieporęcznym wiadrze wypełnionym wodą z płynem jest męczące i uciążliwe. Mop do podłogi wyposażony w zbiorniczek i aplikator ze spryskiwaczem całkowicie odmieni domową rutynę.

Mop płaski ze spryskiwaczem marki York jest lekki, poręczny i samowystarczalny. Nie musisz dobierać do niego dodatkowych elementów, takich jak wiadro i wyciskacz. Ich funkcję przejmuje mały zbiorniczek zintegrowany z drążkiem. W dozowniku można umieścić wodę, wodę z płynem lub środek dezynfekujący. Aby zaaplikować płyn bezpośrednio na podłogę, wystarczy nacisnąć rączkę. Woda jest rozprowadzana na podłodze równomiernie, w optymalnej ilości.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Rozwiązania na miarę małych mieszkań: mop antybakteryjny ze spryskiwaczem

Każda osoba mieszkająca w małym mieszkaniu wie, jak dużym problemem jest przechowywanie akcesoriów do sprzątania i środków chemicznych. Wymieniając zestaw do mycia podłogi na mopa ze spryskiwaczem, zaoszczędzasz cenne miejsce. Mop płaski ze spryskiwaczem jest niewielki, dzięki czemu zajmuje mało miejsca.

Nowoczesny mop BACTERIA STOP – czystość, jakiej nie znałeś

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Poszukiwania wygodnego w użyciu, funkcjonalnego mopa zacznij od przejrzenia oferty marki York specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów i sprzętu do sprzątania. Mop antybakteryjny ze spryskiwaczem BACTERIA STOP został wyprodukowany z innowacyjnych materiałów o szczególnych właściwościach. Powierzchnia drążka jest pokryta mikrocząsteczkami srebra, które zapobiegają namnażaniu się bakterii na powierzchni produktu i przenoszeniu na dłonie szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Skuteczność technologii potwierdzają specjalistyczne niezależne badania zgodne z normą ISO 22196:2011.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Szczotka mopa BACTERIA STOP wykonana jest z mikrofibry – zaawansowanego materiału z bardzo cienkich włókien poliestrowych i poliamidowych. Szmatka z mikrofibry jest zaskakująco chłonna. Włókna "zbierają" nawet najmniejsze zanieczyszczenia i zatrzymują je w środku. Mop z mikrofibry może być stosowany do mycia na mokro i na sucho. Miękka szczotka jest przystosowana do czyszczenia różnych powierzchni, w tym drewna, płytek ceramicznych i terakotowych czy paneli. Mikrofibra doskonale poleruje, co jest szczególnie widoczne na gładkich powierzchniach. Mop płaski ze spryskiwaczem dotrze w każdy zakamarek pomieszczenia, bez konieczności odsuwania ciężkich mebli.

d1xfs18

Mop z mikrofibry BACTERIA STOP polecany jest osobom, dla których zachowanie wysokiej higieny w najbliższym otoczeniu jest priorytetem – alergikom, rodzicom małych dzieci raczkujących po całym domu i bawiących się na podłodze oraz właścicielom czworonogów.

Materiał Sponsorowany przez York.pl
d1xfs18
d1xfs18