Trwa ładowanie...
ycipk-2khjjh

Mmmm... Co za zapach! Najlepsze eskpresy do kawy w promocji

Mini, midi i maxi – to trzy propozycje ekspresów do kawy dla osób o różnych potrzebach, które dla was wyszukaliśmy w przecenach. Polecane modele o różnym poziomie zaawansowania spełnią oczekiwania każdego, kto marzy o aromatycznej filiżance pysznego espresso o poranku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Intensywna i aromatyczna kawa to zastrzyk energii, którego potrzebujesz
Intensywna i aromatyczna kawa to zastrzyk energii, którego potrzebujesz (Shutterstock.com)
ycipk-2khjjh

Kompaktowy i prosty w obsłudze

Niewielkie ekspresy ciśnieniowe to najlepszy wybór do małych mieszkań, gdzie do dyspozycji nie mamy tyle miejsca, aby wstawić duży model. Takie małe "ekspresiki" zaspokoją potrzeby singla lub pary. Najtańsze w tej kategorii są ekspresy kapsułkowe. Wiele mówi się i pisze o tym, jaki wpływ na smak i aromat naparu ma zamknięcie esencji w kapsułce, ale to, co oferują producenci teraz, to jakość znacznie wyższa od pierwszych kapsułek, które pojawiły się na rynku kilka lat temu. Nadal ekspresy kapsułkowe sprawdzają się w małym biurze czy jako... efektowny upominek świąteczny. Ekspresy do kawy na kapsułki cechuje też atrakcyjne, nowoczesne wzornictwo.

ycipk-2khjjh

Nie za duży – nie za mały

Ekspres kapsułkowy, tradycyjny model przelewowy czy ekspresy kolbowe wymagają od nas nieco więcej. Jeśli zależy nam na najlepszych walorach aromatu i smaku kawy – musimy zmielić ją w osobnym młynku, wsypać w odpowiednie miejsce. Ekspresy z wbudowanym młynkiem są jednak coraz bardziej przystępne cenowo, dlatego zastanówmy się przed zakupem najtańszego modelu, czy nie lepiej zainwestować 150 do 200 zł więcej i cieszyć się świeżym naparem? Możliwości jest wiele, a dzięki atrakcyjnym rabatom z okazji Allegro Black Week zyskamy duży upust i świetny sprzęt z dostawą kurierem w ramach usługi Allegro Smart.

Domowy barista – ekspresy jak z dobrej kawiarni coraz tańsze

ycipk-2khjjh

Najbardziej rozbudowane ekspresy ciśnieniowe to najwięcej ciekawych opcji i duży wpływ na smak kawy. Kilkanaście rodzajów napojów i możliwość dokładnej personalizacji każdego z nich, automatyczny młynek i miarka, spieniacz do mleka dołączony do urządzenia lub w nie wbudowany i dwa komfortowe miejsca na filiżanki np. dla pary. O tych modelach można śmiało powiedzieć, że to niemal profesjonalni bariści do naszej dyspozycji. Te urządzenia o wysokiej mocy przygotują smaczną kawę w kilka do kilkunastu sekund.

W tej kategorii wyróżniają się marki: Delonghi, Phillips czy Bosh. Jeśli chcielibyście ugościć rodzinę w czasie najbliższych świąt pysznym napojem i roznoszącym się po domu aromatem świeżo zmielonej kawy – polecane przez specjalistów i kupujących modele możemy "upolować" do kilkuset złotych taniej. Dzięki rozbudowanym aplikacjom zakupowych (np. Allegro), możemy wyszukać dokładnie takie urządzenie, które zaspokoi nasze potrzeby najlepiej.

ycipk-2khjjh
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2khjjh

ycipk-2khjjh
ycipk-2khjjh