WP

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu
targi

Meble Polskie. Największe targi meblowe w Europie Wschodniej już za chwilę!

Od 12 do 15 marca w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się targi MEBLE POLSKA. W ich trakcie będzie można też posłuchać prelekcji, wziąć udział w seminariach i warsztatach. Podczas targów odbędą się również: 11. edycja ARENY DESIGN oraz Targi Wnętrz HOME DESIGN.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Targi MEBLE POLSKIE 2018 r.
Targi MEBLE POLSKIE 2018 r. (Materiały prasowe, Grupa MTP, fotobueno)
WP

Hurtowi dystrybutorzy z ponad 60 krajów przyjadą do Poznania na największą prezentację polskich mebli na świecie.

- W naszej części Europy nie ma takiego drugiego wydarzenia, które gromadziłoby tak liczną grupę handlowców meblowych – mówi Józef Szyszka, dyrektor targów MEBLE POLSKA. Wśród wystawców będzie można spotkać najważniejszych polskich producentów mebli mieszkaniowych, którzy są zainteresowani eksportem swoich produktów. W tym roku obok rodzimych mebli będzie można zobaczyć produkty z firm z Belgii, Białorusi, Chin, Chorwacji, Estonii, Irlandii, Litwy, Łotwy, Rosji, Słowacji, Ukrainy, jak i Włoch.

Targi MEBLE POLSKA 2018 r. Materiały prasowe, Grupa MTP, fotobueno
Podziel się
WP

Ekspozycji będą towarzyszyć prelekcje, szkolenia i warsztaty, na których zarówno profesjonalni zwiedzający, jak i wystawcy skorzystają z dużej dawki wiedzy dotyczącej przemysłu meblarskiego.

Materiały prasowe, Grupa MTP, fotobueno
Podziel się

Podczas targów odbędą się jeszcze dwa inne ciekawe wydarzenia. Pierwsze z nich to Targi Wnętrz HOME DECOR, gdzie będzie można zagłębić się w aktualne trendy wnętrzarskie. Drugi to ARENA DESIGN, która w tym roku odbędzie się pod hasłem "Transformacje". Zostało one zaproponowane przez dyrektorkę kreatywną wydarzenia – Marię Jeglińską. Związane jest z tym, co dzieje się ze wzornictwem przemysłowym. Jest ono poddane z ciągłym zmianom w zakresie zarówno procesu technologicznego, produkcji, komunikacji oraz tego, jak transformują się przyzwyczajania użytkowników dizajnu. Gwiazdami tej edycji będą: Massproductions – szwedko-brytyjski duet, berlińskie studio Geckeler Michels oraz Alexander Taylor (u którego produkty zamawiał Alexander McQueen).

Targi HOME DECOR 2018 r. Materiały prasowe, Grupa MTP, fotobueno
Podziel się
WP

Organizatorem wszystkich tych wydarzeń jest Grupa MTP.

Więcej informacji na temat targów:
meblepolska.pl
arenadesign.pl
homedecor.pl

Polub WP Dom
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP