Trwa ładowanie...
Ogród

Marzy Ci się basen stelażowy? Oto dlaczego lepiej będzie kupić kompletny zestaw

Basen we własnym ogrodzie to jeden z najlepszych pomysłów na znakomitą zabawę i odpoczynek na wyciągnięcie ręki. Jeśli rozważasz kupno basenu stelażowego, zadbaj o to, by wybrany przez ciebie produkt zawierał pełen zestaw niezbędnych akcesoriów. W przeciwnym razie jego montaż i użytkowanie mogą stać się znacznie mniej komfortowe i przyjemne.
Share
Marzy Ci się basen stelażowy? Oto dlaczego lepiej będzie kupić kompletny zestaw
Źródło: materiały partnera
d4gdws6

Artykuł sponsorowany

Baseny stelażowe w dobrej cenie

Posiadanie własnego basenu ogrodowego jest marzeniem bardzo wielu osób. Kojarzy się nie tylko z wysokim statusem materialnym, ale także z dobrą rozrywką i znakomitym sposobem na relaks. Na szczęście nie trzeba inwestować w kosztowny i zajmujący dużo miejsca basen murowany, by korzystać z odprężających kąpieli na świeżym powietrzu. Alternatywą są małe baseny stelażowe, które zmieszczą się w każdym ogrodzie, nie zmieniając trwale jego aranżacji.

Wybór basenów stelażowych Intex dostępnych w sklepie Dollo daje nam gwarancję niskiej i, co najważniejsze, z góry określonej ceny całej inwestycji. Decydując się na konstrukcję bez dołączonego zestawu, możemy mieć złudzenie, że oszczędzamy pieniądze, podczas gdy po nabyciu wszystkich niezbędnych akcesoriów finalny koszt może się okazać znacznie wyższy. Pełną ofertę wspomnianych basenów stelażowych znajdziesz na stronie: Oferta basenów stelażowych w Dollo.pl.

d4gdws6

Kupno basenu stelażowego jest oczywiście również znacznie tańsze niż wybór basenu murowanego. W jego przypadku, oprócz wydatków na projekt i materiały, musimy także ponieść koszty budowy, do której należy zatrudnić profesjonalną ekipę. Eksploatacja takiej pływalni także nie pozostaje bez wpływu na zawartość portfela. Ogrodowe baseny stelażowe to zaś wersja budżetowa, na którą powinno być, się stać wielu z nas.

Nie musisz być ekspertem, by korzystać z basenu

Skompletowanie pełnego wyposażenia potrzebnego do montażu i użytkowania basenu stelażowego nie jest łatwym zadaniem. Ktoś, kto zupełnie nie zna się na technicznych sprawach lub nie ma doświadczenia w tej dziedzinie, z łatwością może zapomnieć o jakimś istotnym elemencie lub wybrać jego niewłaściwy rodzaj.

Ogrodowe baseny stelażowe sprzedawane w gotowych zestawach to świetne rozwiązanie dla laików, którzy nie są pewni, co jest konieczne do zbudowania własnej strefy relaksu. W zależności od przestrzeni, którą dysponujemy, możemy wybrać baseny stelażowe duże i małe, które bez trudu zmieszczą się na małym metrażu. Produkty firmy Bestway są kompletne i zawierają wszystko, co jest potrzebne zarówno do zbudowania basenu, jak i jego eksploatacji: pompę filtrującą, chemię basenową, dozownik do chemii, termometr, łatki naprawcze, matę oraz pokrywę. Kupujący otrzymuje także instrukcję, która przeprowadzi go przez cały proces instalacji. Warto zaznaczyć, że trwa on ok. 15 minut i nie wymaga profesjonalnych narzędzi ani specjalnych umiejętności.

Czystość i bezpieczeństwo

Jedną z najważniejszych kwestii decydujących o bezpieczeństwie i komforcie używania basenów stelażowych okrągłych jest ich czystość. Jeśli zdecydujemy się na model sprzedawany w zestawie, możemy mieć pewność, że będzie on wyposażony w pompę filtrującą, która skutecznie wyłapie większość zanieczyszczeń. Dodatkowo należy używać tabletek z chlorem, które zabiją wszelkie zarazki i bakterie, pozwalając nam uniknąć nieświeżego zapachu wody oraz różnego rodzaju zatruć. Wreszcie, od czasu do czasu warto zrobić użytek z siatki służącej do wyławiania większych śmieci, np. patyków i liści. Natomiast kiedy nie korzystamy z basenu, najlepiej przykryć go specjalną pokrywą, która zapobiega większym zabrudzeniom. Oczywiście wszystkie wymienione elementy znajdziemy w praktycznym zestawie, który możemy nabyć razem z basenem.

Artykuł sponsorowany

d4gdws6

Podziel się opinią

Share
d4gdws6
d4gdws6