Trwa ładowanie...

Majsteria, nowy portal z ogłoszeniami, w którym łatwo i szybko znajdziesz specjalistę

Zdarza się, że każdy z nas staje przed potrzebą zlecenia ekspresowej usługi. W podobnych sytuacjach zazwyczaj korzystamy z portali ogłoszeniowych, które oferują możliwość szybkiego dodania ogłoszenia i znalezienia odpowiedniego fachowca. W sieci działa już kilka tego typu platform, ale właśnie pojawił się nowy gracz – serwis Majsteria. Jak działa i dlaczego warto z niego korzystać?

Materiał sponsorowany przez Majsteria
 Źródło: materiały partnera
dpvnfjj
dpvnfjj

O czym przeczytasz w artykule?

  • Czym jest portal z ogłoszeniami Majsteria?
  • Znajdź fachowca z każdej specjalizacji dzięki bogatej ofercie
  • Koszty i opłaty za korzystanie z serwisu
  • Jak dodawać ogłoszenia?

Czym jest portal z ogłoszeniami Majsteria?

Majsteria to nowy portal z ogłoszeniami, który pozwala na szybkie i proste znalezienie wyspecjalizowanego fachowca z określonej branży. Najlepszym sposobem jest dokładne opisanie swoich potrzeb i dodanie zlecenia. Spełniający wymagania wykonawcy prześlą na podany adres mailowy konkretne oferty. Jest też druga droga. Serwis ogłoszeniowy zrzesza zleceniobiorców z całej Polski, jednak za sprawą intuicyjnej wyszukiwarki można szybko wybrać tych specjalistów, którzy działają w pożądanym regionie. Fachowcy świadczą swoje usługi zarówno jako firmy, jak i osoby prywatne. Majsteria to nowa, ale bardzo dynamicznie rozwijająca się platforma, której zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Znajdź fachowca z każdej specjalizacji dzięki bogatej ofercie

Co wyróżnia serwis ogłoszeniowy Majsteria na tle innych platform tego typu? Z pewnością będzie to mocno rozbudowane portfolio wykonawców. Można znaleźć tu doświadczonych fachowców niemal z każdej dziedziny. Dostępne kategorie to nie tylko remont, prace domowe czy naprawy, ale również prawo, finanse, reklama i marketing, kultura, sztuka czy zdrowie. Co ważne, każda kategoria została również podzielona na bardzo szczegółowe podkategorie, które określają specyfikę danej usługi. Twórcy portalu słusznie dostrzegli potrzebę maksymalnego dostosowania szczegółów zlecenia, co przyspiesza proces znalezienia odpowiedniego fachowca.

dpvnfjj

Katalog wykonawców również podzielono na kategorie. Jako zleceniodawca możesz dodać swoje ogłoszenie i zaczekać na ofertę od specjalisty lub skorzystać z drugiej drogi i samodzielnie zapoznać się z ofertami fachowców z określonej dziedziny. Skontaktujesz się z nimi za pośrednictwem wewnętrznego chatu, mailowo lub telefonicznie. Jeżeli świadczysz usługi, warto zarejestrować się na Majsterii jako zleceniobiorca. Otrzymasz dostęp do wielu zleceń, z których wybierzesz te najbardziej Ci odpowiadające. To Ty decydujesz z kim nawiążesz współpracę i na jakich warunkach.

Koszty i opłaty za korzystanie z serwisu

Zastanawiasz się z pewnością, ile kosztuje korzystanie z Majsterii. Wszystko zależy od tego, czy jesteś zleceniobiorcą, czy zleceniodawcą. Wykonawcy w celu pełnoprawnego użytkowania serwisu uiszczają opłatę abonamentową – roczny, nielimitowany dostęp kosztuje 685 zł, co daje dzienną stawkę na poziomie 1,87 (pozostałe ceny pakietów to: 1 msc – 119 zł, 3 msc – 290 zł, 6 msc – 480 zł). Jako zleceniodawca masz pewność, że fachowcy zrzeszeni w ramach portalu są wiarygodni, solidni i profesjonalni. Jeśli natomiast chcesz dodać swoje zlecenie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Dodawanie zleceń w Majsterii jest bowiem w pełni darmowe i nie jest objęte żadnym limitem. Jedyne, co musisz zrobić, to zarejestrować się i zweryfikować swoje dane kontaktowe.

Będąc w temacie opłat, warto wspomnieć o systemie rozliczania za realizację usług. Wiele portali tego typu bazuje na modelu punktowym, który jest – krótko mówiąc – dość skomplikowany. W Majsterii nie spotkasz się z potrzebą wykupywania punktów. Tu jest przejrzyście i najprościej jak tylko się da. Serwis wprowadził również bezpieczne płatności online, co jest wygodne i bezpieczne.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera, fot: PeopleImages.com - #2746229

Jak dodawać ogłoszenia?

Dodawanie ogłoszeń w Majsterii jest szybkie, proste i intuicyjne. Aby to zrobić, musisz w pierwszej kolejności stać się pełnoprawnym użytkownikiem serwisu, czyli przejść przez proces rejestracji. Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut. W dalszej kolejności szczegółowo opisz swoje zlecenie (poza zakresem dodaj dane adresowe i kontaktowe, miejsce i czas realizacji oraz określ swój budżet). Do ogłoszenia możesz dodać również załączniki (np. zdjęcia), które pomogą fachowcom w przygotowaniu dla Ciebie spersonalizowanej oferty. Gdy zlecenie jest już gotowe, możesz je opublikować i oczekiwać na zgłoszenia od specjalistów. O każdej nowej ofercie dowiesz się z powiadomienia mailowego, a wszystkie propozycje przejrzysz w jednym miejscu. Dzięki temu możesz szybko i sprawnie zestawić je ze sobą, a następnie dokonać ostatecznej selekcji i wybrać fachowca, który najbardziej wpisuje się w Twoje oczekiwania i preferencje.

dpvnfjj

Podsumowując, Majsteria to nowy serwis ogłoszeniowy online, który zrzesza doświadczonych i wiarygodnych fachowców z wielu branż. Jako zleceniodawca nie ponosisz żadnych opłat z tytułu korzystania z portalu, a odpowiedzi na Twoje ogłoszenia znajdziesz w jednym miejscu. Intuicyjna wyszukiwarka znacznie usprawnia proces odfiltrowywania zleceń, a ułatwiony kontakt pomiędzy zleceniodawcą a wykonawcą przyspiesza realizację usługi. Jako wykonawca opłacasz jedynie niewielki abonament i otrzymujesz dostęp do wszystkich zleceń, jakie pojawiają się w serwisie, a odpowiadają Twoim kompetencjom. Raz na zawsze zapomnisz o systemie punktowym, znanym z innych podobnych portali. Zarejestruj się w Majsterii już dziś i zacznij w pełni korzystać z możliwości serwisu ogłoszeniowego.

Materiał sponsorowany przez Majsteria
dpvnfjj
dpvnfjj