Trwa ładowanie...
d3av56c

Lemonade kolorem roku 2020. Znajdziesz go na ścianach i w dodatkach

Międzynarodowa marka farb Tikkurila zaprezentowała kolor roku 2020. Jest nim H300 Lemonade – subtelny i energetyczny odcień żółtego, przywodzący na myśl delikatne promienie porannego słońca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słoneczny kolor wprowadzi do wnętrz odrobinę optymizmu
Słoneczny kolor wprowadzi do wnętrz odrobinę optymizmu (Materiały prasowe)
d3av56c

Nowo ogłoszony kolor roku stanowi odpowiedź na najnowsze trendy w modzie i designie z żółcieniami w roli głównej. Został wybrany we współpracy Tikkurila ze znanym fińskim duetem - projektantką Laurą Juslin i architektką Lilli Maunula.

Gdy życie serwuje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę!

H300 Lemonade pozwala wykreować klimat leniwych, weekendowych poranków, wypełnionych spokojem, łagodnym blaskiem i czystym powietrzem. Po długim okresie panowania przygaszonych kolorów ziemi, odcień ten wnosi powiew prawdziwej świeżości do aranżacji wnętrz. Jak wskazuje duet Juslin-Maunula, jest jednocześnie symbolem pozytywnego nastroju i optymizmu, który wydaje się być remedium na dzisiejsze, trudne i pełne wyzwań czasy. Kolor H300 Lemonade przypomina, że zawsze jest miejsce na zmiany - nie tylko w bliskim, domowym otoczeniu, ale też na świecie, bo nawet jeśli niebo spowite jest ciemnymi chmurami, to w końcu i tak pojawi się słońce.

d3av56c
Materiały prasowe
Podziel się

Uniwersalna subtelność

Dzięki swej delikatności H300 Lemonade to odcień uniwersalny, który wpisze się w każdy styl wystroju. Wspaniale będzie się prezentować w tak modnych dziś, monochromatycznych zestawieniach, jak i w bardziej finezyjnych czy odważnych stylizacjach. Zastosowany na dużych powierzchniach niczym kameleon będzie dostosowywać się do wpadającego do pomieszczenia światła, przybierając różne tonacje, od chłodnych na ciepłych i przytulnych kończąc.

Materiały prasowe
Podziel się
d3av56c

Więcej o kolorze roku 2020 znajduje się na stronie https://www.tikkurila.pl/Tikkurila-Color-Now-2020.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d3av56c

d3av56c
d3av56c