Trwa ładowanie...

LED-owe cudeńka. Energooszczędne i bezpieczne dekoracje podbijają rynek

Różne kształty, kolory i setki możliwości aranżacji sprawiły, że LED-owe dekoracje są czymś znacznie więcej, niż tylko lampkami choinkowymi. Dla nas ich największą zaletą jest jednak bezpieczeństwo – można je zostawić bez nadzoru.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

LED-owe cudeńka. Energooszczędne i bezpieczne dekoracje podbijają rynekŹródło: Shutterstock.com
d3hq09b
d3hq09b

Świece LED – dekoracyjny hit

Dekoracje LED są tanie i dodatkowo energooszczędne. Nawet intensywne oświetlenie nie narazi nas na wysokie koszty rachunku za prąd. Brak zagrożenia pożarem to także atut świec LED, które dodatkowo lubimy za to, że się nie wypalają, oczywiście pod warunkiem regularnej wymiany baterii. Dają dość naturalne, migoczące, ciepłe światło, a te nowoczesne są wyposażone w czujnik, dzięki któremu wyłączysz je przez... zdmuchnięcie. Dokładnie tak, jak zwykłą świeczkę. Świetny efekt dają te wykonane z naturalnego wosku.

Efektowne girlandy i łańcuchy – ogromny wybór wzorów i kolorów

Kolorowe lampki w ciekawych kształtach znamy głównie ze świątecznych dekoracji. We wnętrzach najczęściej stosuj się popularne lampki dekoracyjne typu "cotton balls", ale możliwości jest znacznie więcej. Kolorowe łańcuchy świetlne na baterie lub zasilane sieciowo to rozmaite kształty, rozmiary i barwy światełek.

Dekoracje LED z figurkami – inspiracja czasami dzieciństwa

Tradycja ustawiania np. w oknach podświetlanych dekoracji z różnych okazji nie jest u nas dobrze znana, ale minimiasteczka, sklepy i scenki z małymi figurkami z różnych tworzyw wręcz ożywają dzięki podświetleniu LED-owymi światełkami. Klasycznym przykładem są świąteczne szopki.

Fotolia
Źródło: Fotolia

Dekoracyjne lampiony i latarenki LED

Lampiony i latarenki możemy dobrać dowolnie: albo zestawić kilka w różnym stylu, albo postawić na zestaw dwóch lub trzech sztuk. Ustawione w jednym miejscu będą piękną dekoracją i dobrze podkreślimy różnice w ich wielkościach, ale warto też ustawić je w kilku wybranych punktach tarasu lub pokoju. Latarenki świetnie zaakcentują zejście z tarasu lub np. pusty kąt w salonie. To dekoracje, które cenimy też za dużą mobilność. Postawimy lub zawiesimy ją tam, gdzie chcemy i w razie potrzeby szybko zmienimy ustawienie.

Do wyboru mamy lampiony tradycyjne i nowoczesne. Tradycyjne są najczęściej wykonane z drewna i zakończone u góry metalowym elementem odpornym na wysoką temperaturę tradycyjnych świec, a te nowoczesna są podświetlane LED-ową diodą. Pasują do większości wnętrz, ale najlepiej podkreślają te przytulne jak np. tradycyjne lub w stylu rustykalnym.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3hq09b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hq09b