Trwa ładowanie...

Kwarantanna sprzyja uważnej obserwacji. Twój dom może stać się wielofunkcyjnym wnętrzem

W dobie przedłużającej się kwarantanny nasz dom pełni obecnie multifunkcyjną rolę.To czas, który sprzyja przede wszystkim domatorom, ale może stać się oazą dla wszystkich jego mieszkańców niezależnie od upodobań.

Kwarantanna sprzyja uważnej obserwacji. Twój dom może stać się wielofunkcyjnym wnętrzemŹródło: fot. VOX
d30qkuu
d30qkuu

Materiał powstał przy współpracy z marką VOX.

Teraz dom jest nie tylko miejscem odpoczynku czy spotkań z resztą rodziny, ale również biurem, bawialnią a nawet salką do jogi. Wystarczy trochę pomysłowej aranżacji, aby nareszcie poczuć się w nim na swoim miejscu.

Dodatki i dekoracje zmieniają wszystko

Choć niektóre przestrzenie będą wymagały całkowitego przeorganizowania, to w niektórych miejscach wystarczy zaledwie kilka dodatków lub małe przemeblowanie, aby wygospodarować w nim własną świątynię, domowe biuro, siłownię, bawialnię, czytelnię (wybierz dowolne).

Ostatecznie dom, w którym teraz spędzamy 24/dobę może być również miejscem, które dostarcza rozrywki i radości nie tylko najmłodszym. Fantazyjna lampa, artystyczny wazon na świeże kwiaty, czy dodatkowa półka nad biurkiem mogą nadać pokojowi całkowicie nowego charakteru.

d30qkuu

Kwarantanna – doskonały czas na zmiany!

Za czym tęsknisz? Co w swoim domu lubisz najbardziej? Co w obecnej sytuacji ci pomaga, a co przeszkadza we wnętrzu? Może chciałbyś poczuć się w jak w pracy? Może brakuje ci kilku elementów, które uczyniłyby przestrzeń bardziej oficjalną – biurową? A może z racji dzielenia mieszkania z kimś tęsknisz za własnym kątem, w którym możesz oddawać się ulubionym czynnościom bez obaw o rozproszenie? Zdajemy sobie sprawę z tego, że być może nigdy nie zadałeś sobie tych kilku prostych pytań, bo nie było czasu czy okazji.

Czas kwarantanny sprzyja uważnej obserwacji. Jeśli do tej pory twoje mieszkanie pełniło rolę sypialni lub poczekalni do lepszego życia, ale nigdy nie było prawdziwym domem, nareszcie masz szansę, by to zmienić. To idealny czas, by zadbać o mieszkalne wnętrze pod siebie i pozostałych członków rodziny. Dzięki temu, nawet po okresie izolacji mieszkanie będzie domem, do którego każdy z was będzie powracał z utęsknieniem i uśmiechem na ustach.

Link do ankiety znajdziesz TUTAJ
Wypełnijcie ankietę i opowiedzcie, jak w związku z zaistniałą sytuacją zmieniło się wasze życie w domu. Udział w badaniu jest anonimowy, a udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania zajmie nie więcej niż 10 minut.

Materiał powstał przy współpracy z marką VOX.

d30qkuu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30qkuu