WP

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Koniec nudnych baterii prysznicowych - Poznaj innowację Pushtronic

Niemiecki producent armatury łazienkowej, Steinberg, dzięki stosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz współpracy z uznanymi projektantami, zyskał miano firmy słynącej z precyzji wykonania, nowoczesnego designu oraz funkcjonalności. Kluczowe elementy, takie jak korpusy baterii, uchwyty, słuchawki prysznicowe, wykonywane są z mosiądzu i powstają w firmowej fabryce w Duesseldorfie. Pozostałe części, w tym głowice ceramiczne oraz wężyki, marka zamawia u największych i najlepszych producentów. Wszystko to gwarantuje, że armatura od Steinberg to rozwiązanie na lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koniec nudnych baterii prysznicowych - Poznaj innowację Pushtronic
(Materiały prasowe)
WP

Marka cały czas dba o rozwój technologiczny i udoskonalanie swoich produktów. Jedną z najnowszych wprowadzonych przez Steinberg technologii jest Pushtronic. To rozwiązanie pozwalające na intuicyjną zmianę strumienia wody w baterii oraz łatwe przełączanie pomiędzy poszczególnymi odbiornikami. Podłączenia 3/4’’ pozwalają uruchomić w jednym momencie wszystkie odbiorniki. Armatura z technologią Pushtronic, poza swoimi podstawowymi funkcjonalnościami, umożliwia integrację aż czterech odbiorników wody (np. głowicy górnej, bocznej, zestawu natryskowego oraz wylewki wannowej). Producent przygotował modele przeznaczone do łączenia z dwoma, trzema lub czterema odbiornikami.

Steinberg wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych użytkowników, którzy pragną, by ich domy były tak komfortowe – i jednocześnie piękne – jak to tylko możliwe. Nie dziwi więc popularność asortymentu z technologią Pushtronic. Rozwiązanie to ułatwia czynności każdego dnia, jest idealne dla osób, które kochają różnorodność pod prysznicem oraz łatwość użytkowania w strefie kąpielowej. Włączenie i wyłączenie strumienia jest łatwe i wygodne, a Pushtronic pozwala precyzyjnie kontrolować wodę – niezależnie od jej ciśnienia w instalacji – również, gdy korzystamy z kilku odbiorników jednocześnie i mamy do czynienia ze zwiększonym przepływem. Nawet, kiedy posiadamy deszczownicę z dwoma funkcjami lub chcemy korzystać jednocześnie z wylewki wannowej i główki prysznica, bateria z technologią Pushtonic dostarczy odpowiednią ilość wody do każdego odbiornika.

materiały promocyjne
Podziel się
WP

Pomysł Steinberg sprawia, że użytkowanie łazienki jest jeszcze bardziej komfortowe. Dzięki możliwości podłączenia kilku odbiorników możemy łatwo zintegrować strefę wannową i prysznicową. Przycisk Pushtronic działa na zasadzie mechanicznej, co zapewnia mu dłuższą żywotność oraz większą wytrzymałość. To również ponadczasowy, a jednocześnie nowoczesny design – oraz wysoka funkcjonalność, która przyciągnie wzrok , niezależnie od tego, gdzie bateria zostanie zamontowana. Armatura z technologią Pushtronic dostępna jest w różnorodnych wariantach. Mamy do wyboru piękne, minimalistyczne rozety – okrągłe lub kwadratowe – a także opcję z termostatem i mieszaczem oraz wersję z listwą ze zintegrowanym uchwytem na słuchawkę.

materiały promocyjne
Podziel się

Wszystkie elementy wraz z przyciskami są wykonane z mosiądzu (i wykończone w kolorze chrom), co gwarantuje wieloletnią i niezawodną pracę. Jakość materiału jest kluczowa dla trwałości armatury Pushtronic. Mimo, że na rynku pojawiają się rozmaite „nowinki”, jak baterie wykonane z włókien poliwęglanowych czy ceramiki, mosiądz nie bez powodu nadal jest głównym materiałem, z którego produkuje się korpusy baterii. Steinberg produkuje baterie ze stopu najwyższej jakości, z wysoką zawartością miedzi, dzięki czemu armatura jest odporna na uszkodzenia, a sam korpus baterii wyjątkowo solidny. Dzięki zastosowanym nowoczesnym komponentom oraz rozwiązaniom technologicznym baterie Pushtronic są odporne na działanie kamienia i doskonale „radzą sobie” nawet z twardą wodą. Elementy podtynkowe są solidnie zabezpieczone wodoszczelną obudową i łatwe w montażu. Wiele uchwytów montażowych oraz wbudowana poziomica powodują, że nie tylko użytkowanie baterii jest intuicyjne – instalacja również.

Marce Steinberg udało się uzyskać komfort użytkowania armatury na zupełnie nowym poziomie. W porównaniu do baterii z tradycyjnym przełącznikiem ciśnieniowym armatura przyciskowa gwarantuje maksymalną wygodę, a jednocześnie trwałość produktu.

WP
Polub WP Dom
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP