Trwa ładowanie...
dtiyeo9

Kombinacja na TV. Efektowna alternatywa dla szafki RTV

Kombinacja na telewizor to sposób na organizację przestrzeni dookoła ekranu. To także alternatywa dla zwykłej szafki RTV, meblościanki lub wieszania telewizora wprost na ścianie bez dodatkowych mebli. Niektóre kombinacje to praktyczne meble, inne z kolei nadadzą wnętrzu modnego, nowoczesnego klimatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wnękę z telewizorem uzupełnią praktyczne szafki i półki - kombinacja na TV
Wnękę z telewizorem uzupełnią praktyczne szafki i półki - kombinacja na TV (Shutterstock.com)
dtiyeo9

Zamiast zwykłej szafki pod telewizor

Kombinacja na TV to układ półek i szafek, które pozwalają maksymalnie wykorzystać miejsce dookoła urządzenia, mają mnóstwo praktycznych schowków i razem z telewizorem tworzą spójny, estetyczny i modny wystrój wnętrza. Kombinacja na TV to pod względem wzornictwa nowoczesny mebel. Proste kształty, podstawowe kolory, geometryczne linie – wszystko to świetnie dopełni minimalistyczne, skandynawskie, loftowe i pozbawione nadmiaru ozdób wnętrza.

Skorzystaj z atrakcyjnych okazji.

Dopasuj do swoich potrzeb — kombinacje na TV

Najprostsza kombinacja na TV to prosta szafka RTV i spójna stylistycznie półka lub szafka na drobiazgi. Bardziej rozbudowane kombinacje mają też szafki po bokach, a pojemne, duże modele mają kształt kwadratu lub prostokąta, w którego środku montuje się urządzenie RTV. Z kolei najbardziej okazała modele tego typu mebli to efektowne, masywne i bardzo pojemne układy mebli. Duże, płaskie telewizory możemy ustawić na niskiej szafce RTV, niskim stoliku lub komodzie. Częściej wieszamy je na ścianach, dzięki czemu oszczędzamy miejsce na meble. W zależności od przekątnej ekranu, modelu i wielkości ściany, mamy do wykorzystania więcej lub mniej przestrzeni.

Wszystko na swoim miejscu

Także ilość drobiazgów, które chcemy schować na półkach i w szafkach wpłynie na to, który model mebla wybierzemy. Otwarte półki kombinacji TV mogą ozdobić przedmioty dekoracyjne lub kolekcja filmów DVD, a dolne szafki ukryją wszelkiego rodzaju ładowarki.

Niektóre z kombinacji przypominają meblościankę, a na pewno dorównują jej funkcjonalnością: wiele z nich ma wbudowaną witrynę np. na ozdobne szkło, pojemne szuflady na drobiazgi i przydatne kable, a do tego funkcjonalne i umiejętnie rozmieszczone półki na dekodery, konsolę i inne przydatne gadżety, które najczęściej umieszczamy w pobliżu telewizora.

Solidny, estetyczny i praktyczny mebel RTV

W zależności od wystroju wnętrza, preferowanego stylu i bieżących potrzeb, możemy zdecydować się na kombinacje TV w różnym stylu. Niektóre z nich to neutralne, skromne meble, które pomogą nam ukryć trochę drobiazgów i nie będą rzucać się w oczy. Takie kombinacje wybierzmy, kiedy wnętrze ma już wystrój i dodatkowe meble odstawałyby od niego wizualnie. Takie kombinacje to rozwiązanie neutralne, praktyczne i estetyczne, a do tego niedrogie.

Wspólne oglądanie telewizji często skupia domowników albo jest jedną z rodzinnych rozrywek. Miejsce, gdzie w mieszkaniu znajduje się telewizor, jest dla niektórych domostw ważne i zasługuje na podkreślenie eleganckim, nowoczesnym meblem. Najciekawsze kombinacje na TV to oryginalne, niebanalne i efektowne meble, którego wzornictwo może stać się ozdobą salonu i z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

dtiyeo9

Podziel się opinią

Share

dtiyeo9

dtiyeo9