Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Klimatyzator z montażem – łatwiej się nie da

Lato w pełni. Upały dają o sobie znać, a w takim wypadku ulgę mogą przynieść nie tylko zimne, orzeźwiające napoje, ale również klimatyzacja. Jeśli do tej pory nie zdecydowałeś się na jej montaż, zorientuj się w aktualnej ofercie. Możesz zamówić klimatyzator z montażem, co jest sporym ułatwieniem!

Klimatyzatory do domu. Klimatyzatory do domu. Źródło: Adobe Stock
d4mexn4

Klimatyzacja z montażem – Beko Split BEHPI 090/BEHPI 091

Wiele osób miało obawy przed inwestycją w klimatyzację, a wiązały się one ze skomplikowaniem procesu. Dziś jednak wszystko jest o wiele prostsze. To za sprawą przygotowania ofert, które zawierają nie tylko klimatyzator, ale także usługę montażu. Nie trzeba już szukać firmy instalacyjnej na własną rękę. W ten sposób sprzedawany jest między innymi klimatyzator Beko Split BEHPI 090/BEHPI 091. To sprzęt przeznaczony do powierzchni mierzącej około 24 metry kwadratowe. Dysponuje mocą 2640 watów. Poziom hałasu jednostki wewnętrznej to 54 decybele. Klimatyzator jest kompatybilny z aplikacją mobilną, a więc możliwe jest sterowanie jego pracą z poziomu smartfona. W zestawie oczywiście znajduje się także pilot. Klimatyzator dysponuje także funkcją grzania, co przyda się w chłodniejsze dni.

Klimatyzacja Beko z montażem - sprawdź tu: Beko Split BEHPI 090/BEHPI 091 >>

Klimatyzatory nawet 1500 zł taniej. Źródło: materiały partnera

Tutaj znajdziesz wszystkie promocyjne klimatyzatory: klik >>

d4mexn4

Klimatyzator Gorenje Split z usługą montażu w cenie

Jeśli szukasz klimatyzacji o większej mocy, sprawdź model Gorenje Split Pandora AST-12UW4RVETE00A. Ten sprzęt także możliwy jest do zakupu z usługą montażu przez wykwalifikowany zespół. Klimatyzator może być używany w przypadku pomieszczeń o maksymalnej powierzchni wynoszącej 31 metrów kwadratowych. Ma moc 3500 watów, choć dostępne są także modele z innymi parametrami. Jak na nowoczesne urządzenie przystało, może być zarządzane z poziomu aplikacji mobilnej. Nie zabrakło także pilota zdalnego sterowania. Klimatyzator może utrzymać zdefiniowaną przez użytkownika temperaturę. Poza opcją chłodzenia, możliwe jest także ogrzewanie pomieszczeń. Tryb cichy sprzyja odpoczynkowi po pracy. Klimatyzator wyposażono w wielowarstwową technologię filtracji powietrza.

Klimatyzacja Gorenje z montażem tutaj: Split Pandora z aplikacją mobilną >>

Klimatyzator GORENJE Split Pandora AST-12UW4RVETE00A z usługą montażu. Źródło: materiały partnera

Oszczędna klimatyzacja Samsung z montażem

Często wybieranymi klimatyzatorami są również modele Samsunga. Prezentowany model stworzony z myślą o pomieszczeniach, których powierzchnia nie przekracza 31 metrów kwadratowych. Sprzęt ma moc nominalną na poziomie 3500 watów. Dostępne są także inne warianty mocowe. Jednostka wewnętrzna wygląda bardzo schludnie – nowocześnie i minimalistycznie. Dzięki trybowi oszczędzania energii możliwe jest obniżenie rachunków za energię elektryczną. Klimatyzacja została wyposażona w funkcję automatycznego czyszczenia, dzięki czemu wentylator usuwa kurz i wilgoć z wymiennika ciepła. W ten sposób, nie osiadają na nim bakterie i pleśń, która jest szkodliwa dla domowników. Filtr antybakteryjny jest łatwy w demontażu, więc łatwo go wyczyścić.

d4mexn4

Oszczędny klimatyzator Samsung z montażem: zamów wygodnie tutaj >>

Klimatyzator SAMSUNG Split Luzon AR12TXHZAWK/EU z usługą montażu. Źródło: materiały partnera

Nowoczesna klimatyzacja Whirlpool z montażem

Klimatyzacja Whirlpool to bez wątpienia świetny wybór. Zwłaszcza prezentowany model, który dostępny jest w kilku wariantach mocy. Możesz wybrać urządzenia osiągające od 2600 do nawet 6600 watów. Sprzęt poza możliwością chłodzenia dysponuje również funkcją jonizacji powietrza. Klimatyzator może także oczyszczacz powietrze, co jest możliwe dzięki filtrowi HEPA. Urządzenie bardzo dobrze prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Oczywiście klimatyzacja współpracuje z aplikacją mobilną dzięki połączeniu z siecią Wi-Fi.

Klimatyzacja Whirlpool gotowa do montażu tutaj: klik >>

Klimatyzator WHIRLPOOL Split SPIW309A2WF z usługą montażu. Źródło: materiały partnera

Niedrogi klimatyzator z montażem – oferta TCL

Nasze zestawienie kończymy klimatyzatorem TCL TAC-09CHSD XA711. Model ten przeznaczony jest do pracy w pomieszczeniach o powierzchni do 24 metrów kwadratowych. Jest cichy, bo generuje zaledwie 50 decybeli podczas pracy. Moc 2637 watów w zupełności wystarcza do wydajnego chłodzenia pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Oczywiście sprzęt współpracuje z aplikacją mobilną, co ułatwia sterowanie – także pod Twoją nieobecność.

d4mexn4

Tania klimatyzacja TCL - zamówisz ją tutaj: TCL Split Elite z montażem >>

Klimatyzator TCL Split Elite TAC-09CHSD XA71I z usługą montażu. Źródło: materiały partnera
Artykuł sponsorowany
d4mexn4
d4mexn4
Advertisement