Trwa ładowanie...
ycipk-21o2xh

Każda para butów na swoim miejscu. Pomysłowe i tanie przechowywanie obuwia

Przechowywanie obuwia najczęściej sprowadzamy do zakupu odpowiedniej szafki do przedpokoju. Sprawa się komplikuje, kiedy przybywa butów lub członków rodziny i obuwie przestaje się w niej mieścić. Dla was znaleźliśmy 30 sposobów na rozwiązanie tego problemu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Starannie ustawione na regale eleganckie buty to ozdoba kobiecej garderoby
Starannie ustawione na regale eleganckie buty to ozdoba kobiecej garderoby (123RF)
ycipk-21o2xh

Kochasz buty? Te schowki ci się przydadzą

Skutecznym sposobem na zaaranżowanie np. dolnej części dużej szafy lub zabudowanej wnęki są regały na buty. Ich zaletą jest lekkość i duża mobilność. Głębokość takich regałów wynosi około 35 centymetrów, dzięki czemu zajmują bardzo mało miejsca i możemy je wstawić do wąskiego pomieszczenia.

Schowki, regały, półki, stojaki i organizery pomagają nam zapanować nad butami. Te największe przydadzą się, jeśli twoja kolekcja butów szybko się rozrasta. Niektóre z nich mieszczą ponad 40 par.

ycipk-21o2xh

Kompaktowe meble do przechowywanie butów

Lekkie stojaki na buty mają ażurowe półki, dzięki którym możemy wstawić pod nie ociekacz. W ten sposób unikniemy zachlapania podłogi w czasie deszczowej pogody.

Tani i praktyczny sposób na przechowywanie butów, to plastikowe pudełka. Każde mieści jedną parę obuwia i możemy je przechowywać jedno na drugim, dzięki czemu możemy zaoszczędzić dużo miejsca w szafkach i szafach. Ich wymiary są dostosowane do średnich rozmiarów stóp męskich (większe pudełka) i damskich (mniejsze pudełka).

ycipk-21o2xh

Porządek w garderobie

Idealny porządek w garderobie zapewni nam wieszak na buty, który ustawimy w jej dolnej części, pod wieszakami na ubrania. Może być wykonany z różnego rodzaju materiałów. Najbardziej funkcjonalne, tanie i lekkie są stojaki z tworzywa, nieco trwalsze będą te z metalu, a trwałe i eleganckie będą regały i półki na buty z drewna.

Regulowane stojaki na buty sprawdzą się w większych garderobach, za które służą nam osobne pomieszczenia lub duże szafy. Teleskopowe drążki są regulowane, przez co możemy wstawić je w miejsce o dowolnej szerokości.

ycipk-21o2xh

Na drążku w szafie lub we wnęce możemy zamontować tekstylny wieszak na buty. To jedna z najtańszych form przechowywania obuwia. Duży wybór takich regałów tekstylnych daje wiele możliwości.

Aby zaoszczędzić nieco miejsca w przedpokoju, możemy zamocować na ścianie praktyczną listwę na buty dla dzieci lub dorosłych, w którą wsuwamy czubek obuwia.

ycipk-21o2xh

Więcej niż mebel — wybierz 2 w 1

Na szczególną uwagę w małych przedpokojach zasługują meble i gadżety 2 w 1. Duży stojak ma miejsce na wieszaki z ubraniami, różnego rodzaju półki, haczyki i uchwyty. Zmieszczą sporo ubrań, a niektóre z nich przystosowano nawet do przechowywania kozaków.

Ława ze schowkiem na buty lub półka, na której dodatkowo zamocowano wygodne siedzisko to strzał w dziesiątkę zwłaszcza w małym przedpokoju.

ycipk-21o2xh
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-21o2xh

ycipk-21o2xh
ycipk-21o2xh