Trwa ładowanie...
d194791
Informacja prasowa
Agata Meble

Już za kilka dni otwarcie salonu Agata we Włocławku

Już 26 lutego sieć salonów meblowych Agata w Polsce powiększy się o kolejny, 29. salon. W nowym obiekcie, przy ul. Kapitulnej 39 we Włocławku, znajdzie się blisko 80 inspiracyjnych boksów aranżacyjnych z przykładowymi kolekcjami mebli oraz dodatkami do salonu, sypialni, kuchni czy pokoju dziecięcego. Z okazji otwarcia dla klientów przygotowano m.in. specjalną gazetkę promocyjną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już za kilka dni otwarcie salonu Agata we Włocławku
(Materiały prasowe)
d194791

Nowy salon Agata to pierwsza w 2020 roku inwestycja marki. Budowa obiektu o powierzchni użytkowej 10,5 tysiąca metrów kwadratowych zakończyła się w styczniu br. Przed kompleksowo wyposażonym sklepem, na klientów czeka 175 miejsc parkingowych. Inwestycja marki ma również pozytywny wpływ na wzrost zatrudnienia w tym regionie – w salonie Agata we Włocławku pracę znalazło blisko 100 osób.

- Kolejna inwestycja marki Agata S.A. to odpowiedź na oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Polacy chętnie kierują się do salonów Agata w trakcie urządzania swoich wnętrz, dlatego rozwijamy się i poszerzamy sieć sklepów w kolejnych regionach. Chcemy, aby dostęp do stylowych i praktycznych produktów mieli klienci na terenie całego kraju. Dzięki szerokiemu asortymentowi w różnorodnych stylach, w salonach Agata każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Włocławka i okolic również zaufają naszej marce, a przedstawione przez nas inspiracje znajdą swoich zwolenników – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

W związku z otwarciem nowego salonu Agata we Włocławku, na klientów czeka specjalnie przygotowana gazetka promocyjna, która będzie obowiązywała do 7 marca. Znajdą się w niej produkty w atrakcyjnych cenach, które dodatkowo będzie można kupić w 30 ratach 0% bez dodatkowych kosztów. Z okazji otwarcia przygotowano także upominki dla klientów oraz szereg atrakcji, z których będzie można korzystać aż do soboty, 29 lutego.

Agata S.A. to wiodący dystrybutor mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Obecnie sieć liczy 28 wielkopowierzchniowych salonów, firma rozwija także prężnie kanał sprzedaży e-commerce.

d194791

Podziel się opinią

Share

d194791

d194791