Trwa ładowanie...
dm59isr

Jak samemu zrobić wyjątkowe oświetlenie świąteczne?

Marzysz o czymś wyjątkowym? Masz dość nudnych propozycji, które są zupełnie nie w twoim stylu? Łatwo możesz samodzielnie wykonać lampki choinkowe. Wybierz którąś z naszych inspiracji i postaw na oryginalność.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Obtaczasz żarówki w brokacie i otrzymujesz ciekawą ozdobę świąteczną w bardzo unikalnym stylu.
Obtaczasz żarówki w brokacie i otrzymujesz ciekawą ozdobę świąteczną w bardzo unikalnym stylu. (Shutterstock.com)
dm59isr

Blask za niską cenę, czyli brokatowe lampki choinkowe

Osobom, które stawiają na świecące dekoracje, spodoba się opcja brokatowych lampek choinkowych. Ich wykonanie jest banalne. Potrzebujesz tylko niewielkich żarówek i brokatu, który znajdziesz w każdym sklepie plastycznym. Kolor, struktura oraz rodzaj blasku zależy od twoich upodobań. Co dalej? Obtaczasz żarówki w brokacie i otrzymujesz ciekawą ozdobę świąteczną w bardzo unikalnym stylu.

Modne światełka? Marsz do kuchni!

dm59isr

Lubisz kierować się trendami, a na twojej choince nie może zabraknąć nowości? Spróbuj wykonać oryginalne lampki choinkowe, dla których inspiracje znajdziesz w kuchni! Zwykłe, dla większości nudne światełka, możesz bowiem zamienić w niezwykłą girlandę. Wystarczy, że użyjesz do tego papierowych papilotek na muffiny.

To produkt, który jest niemalże zawsze pod ręką, dlatego zrobienie oryginalnej girlandy świetlnej nie zajmie ci dużo czasu! Kolor czy rozmiar papilotek dobierz zgodnie z własnymi preferencjami. Nie obawiaj się - nawet jeśli nie posiadasz umiejętności plastycznych, dasz radę wykonać tego typu dekorację.

A może prosta dekoracja z piłek pingpongowych?

Jeśli uwielbiasz eksperymentować, postaw na modne i proste lampki choinkowe z piłeczek. To oświetlenie z pewnością zwróci uwagę każdego gościa. Sprawdzi się również na choince jako ciekawa alternatywa dla tradycyjnych lampek. Do wykonania takich dekoracji potrzebujesz piłeczek pingpongowych, które po nacięciu nałożysz na sznur małych światełek. Tak, to wszystko!

Piłeczki tego typu nie są drogie, dlatego wykonanie podobnych akcesoriów świątecznych nie generuje zbędnych kosztów. Po chwili możesz się już cieszyć bardzo oryginalną dekoracją, którą masz okazję wykorzystać również w ciągu roku jako ozdobę okna czy pokoju twojego dziecka.

dm59isr

Podziel się opinią

Share

dm59isr

dm59isr