Trwa ładowanie...

Jak pomieścić ogromną rodzinę w jednym domu?

Share
d8ariiw

Katarzyna Jaroszyńska z "Dzień Dobry TVN" odwiedziła wielopokoleniową rodzinę, która mieszka w ponad 300-metrowym domu. Właściciele nieruchomości - Dorota Bajda i Tadeusz Bajda – wyjawili, kto zaprojektował wnętrza. Opowiedzieli także, jak powstał dom.

Jak do tego doszło? Jedna z córek państwa Bajdów twierdzi, że dom-stodoła był odpowiedzią na potrzebę wspólnego spędzania czasu w gronie najbliższych: - Dom rodziców nie mieścił nas nigdy wszystkich na tyle, żebyśmy mogli zostać po imprezie na noc. Był to jeden z powodów, dla których liczna familia zdecydowała się na przeprowadzkę do ogromnego domu, który odpowiada ich liczebności. Rodzina Bajdów jest żywą definicją wielopokoleniowego gospodarstwa domowego. Można w niej znaleźć najmłodszych członków – dzieci, a także głowy rodziny: Tadeusza i Dorotę. Seniorka rodu wyjawia: - Nie lubię tu być sama. Wolę, gdy jesteśmy wszyscy razem.

Rozłożysty dom kryje w sobie wiele niespodzianek. Stylizowane pokoje czy też ręcznie robione ozdoby robią niesamowite wrażenie. Obejrzyj wideo i przekonaj się sam!

d8ariiw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8ariiw
d8ariiw