Trwa ładowanie...

Im więcej, tym taniej w Media Expert!

Planujesz na nowo wyposażyć kuchnię na święta? Świetnie się składa, bowiem w Media Expert trwa właśnie promocja "Im więcej, tym taniej!” na AGD do zabudowy. Zaoszczędzić można nawet 650 zł! W ofercie sklepu są setki urządzeń AGD do zabudowy, między innymi lodówki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, mikrofale i wiele innych!

Artykuł sponsorowany
Im więcej, tym taniej w Media Expert!Źródło: Media Expert
d1wkg59
d1wkg59

Aby skorzystać z promocji, należy umieścić w koszyku minimalnie 2 wybrane produkty promocyjne dużego AGD i użyć kodu rabatowego dla określonego przedziału cenowego. Produkty biorące udział w promocji oznaczone są zawieszką "SUPER RABAT”. Obowiązują cztery progi rabatu:

- przy zakupie za min. 2000 zł – 200 zł rabatu
- przy zakupie za min. 3000 zł – 300 zł rabatu
- przy zakupie za min. 4000 zł – 450 zł rabatu
- przy zakupie za min. 5000 zł – 650 zł rabatu

Prezentujemy przykładowy zestaw AGD, gwarantujący maksymalny rabat 650 zł. Możesz skomponować własny – każde urządzenie posiada funkcje, które cię zachwycą. Pierwszy produkt z zestawu to piekarnik do zabudowy Electrolux EOA5654ANX Vision. Urządzenie posiada termosondę badającą temperaturę wewnątrz potrawy oraz funkcję pary, dzięki której dania są jednocześnie wypieczone i wilgotne.
Drugie urządzenie to płyta ELECTROLUX EHH 3634 F9K. Płyta wykrywa umiejscowienie naczynia i grzeje jedynie obszar, na którym ono stoi. Funkcja Stop+Go działa jak pauza.

Media Expert
Źródło: Media Expert

Trzecim produktem jest okap EFC 60151X. Wygląda nowocześnie, jest łatwy w czyszczeniu i co więcej, znakomicie oczyszcza powietrze.

Media Expert
Źródło: Media Expert

Zmywarka ELECTROLUX ESL 5330LO to urządzenie wysoce energooszczędne, klasy A++. Model pomieści aż 13 kompletów naczyń, które można myć jednym z 5 programów. Zmywarka posiada system SensorControl, wykrywający ilość naczyń, dobierając właściwy pobór wody i prądu.

Media Expert
Źródło: Media Expert

Ostatni produkt to lodówka ELECTROLUX ENN 2812COW w klasie A++. Dzięki inteligentnemu systemowi FreeStore, poziom temperatury i wilgotności jest wyrównany w całym urządzeniu.

Media Expert
Źródło: Media Expert

Promocja "Im więcej, tym taniej!” trwa do 13 grudnia, warto się spieszyć!

Artykuł sponsorowany
d1wkg59

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wkg59