Trwa ładowanie...
Wiśniowski
bramy garażowe
22-04-2016 09:52

HOME INCLUSIVE – spójność domowej przestrzeni

Jaki jest przepis na piękną inwestycję? Podstawa to spójność przestrzeni użytkowej i wykorzystanych materiałów. Firma WIŚNIOWSKI dostarcza gotowe rozwiązanie – Home Inclusive. Ta wyjątkowa kolekcja tworzy jedną linię stylistyczną – bramy, drzwi i ogrodzenia. Sekretem tego prostego, ale jakże genialnego projektu jest harmonia, a przecież w harmonii tkwi piękno.

HOME INCLUSIVE – spójność domowej przestrzeniŹródło: WIŚNIOWSKI
dlig3f3
dlig3f3

Jaki jest przepis na piękną inwestycję? Podstawa to spójność przestrzeni użytkowej i wykorzystanych materiałów. Firma WIŚNIOWSKI dostarcza gotowe rozwiązanie – Home Inclusive. Ta wyjątkowa kolekcja tworzy jedną linię stylistyczną – bramy, drzwi i ogrodzenia. Sekretem tego prostego, ale jakże genialnego projektu jest harmonia, a przecież w harmonii tkwi piękno.

Projekt budynku, wykorzystujący zasadę synergii, polegającą na współdziałaniu uzupełniających się wzajemnie elementów, tworzy również spójną wizualnie całość. W takiej przestrzeni bryła domu współgra ze wszystkimi składnikami środowiska, utrzymanymi w tej samej stylistyce. Pozwala to na uzyskanie harmonii formy i wysokiego standardu estetycznego całej posesji. Współczesne trendy architektoniczne zmierzają do ujednolicenia formy. Architekci zachęcają do nowoczesnych projektów budynków, oryginalnych i wygodnych, w których wszystkie elementy są przemyślane i idealnie do siebie dopasowane: od drzwi, przez bramę garażową, po ogrodzenie. Architektoniczna prostota, zawierająca w sobie wysoką funkcjonalność i wyczucie estetyczne, nieustannie poszerza grono odbiorców, gdyż opiera się na znanych od starożytności regułach: symetrii, ładzie i harmonii. Wyrafinowana oszczędność i spójność designu postrzegana jest jako szczyt elegancji.

„Trojaczki” – zestaw klasy premium

O harmonii projektu decyduje zgranie wielu elementów, nie tylko minimalistyczny kształt, lecz także właściwy dobór materiałów czy dopasowanie do topografii terenu. Szczególną uwagę należy zwrócić na wybór drzwi wejściowych i bramy garażowej, które powinny być utrzymane w tej samej stylistyce. Tylko wówczas staną się doskonałym zwieńczeniem walorów budowli i estetycznym majstersztykiem.

Odzwierciedleniem tendencji światowego designu jest najnowsza, rewolucyjna propozycja marki WIŚNIOWSKI – kolekcja Home Inclusive. Jest ona przykładem połączenia kunsztu inżynierskiego z prostotą formy. W jej skład wchodzi oferta bram, drzwi i ogrodzeń, połączonych jedną linią stylistyczną. – Dzięki Home Inclusive każdy może stworzyć zindywidualizowane, odpowiednie dla siebie trio: drzwi, bramę garażową oraz ogrodzenie. To niezliczona ilość kombinacji, wzorów i kolorów, łączących funkcjonalność, niezrównane parametry techniczne oraz dobry gust – doradza Grzegorz Mruk, Menedżer Grupy Produktowej Ogrodzenia i pomysłodawca kolekcji. Tego typu produkty mają ogromny potencjał, gdyż dzięki nim zyskujemy możliwość spójnego zaprojektowania wszystkich elementów uzupełniających architekturę budynku.

dlig3f3

„Dobry wzór”

„Innowacyjność produktu, który wypełnia rynkową niszę" – taką cechę kolekcji WIŚNIOWSKI Home Inclusive wskazał Instytut Wzornictwa Przemysłowego, nagradzając „Dobrym Wzorem” linię stylistyczną bram, drzwi i ogrodzeń. Kolekcja WIŚNIOWSKI Home Inclusive została doceniona w kategorii DOM. Dobry Wzór to konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Organizatorem jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego, mający ponad 60-letnie doświadczenie w upowszechnianiu i promowaniu wzornictwa oraz rozwoju nowego produktu. Jest jedyną w kraju instytucją o statusie jednostki naukowej oraz centrum badawczo-rozwojowego w tym zakresie. Zajmuje się systemowo wzornictwem i prowadzi działalność na rzecz poprawy innowacyjności i konkurencyjności polskich przedsiębiorstw. Realizuje projekty badawcze w zakresie wzornictwa i ergonomii.

W uzasadnieniu kolegium konkursowego, wyjaśniającym powody przyznania nagrody, możemy przeczytać: „Dotychczas byliśmy skazani na samodzielne dopasowywanie stylistyczne bram, drzwi i ogrodzeń – bo brakowało na rynku producenta, który tworzyłby zintegrowane stylistycznie i systemowo całości. Firma WIŚNIOWSKI dostrzegła na rynku niszę i wypełniła ją doskonale przygotowanym i zaprojektowanym produktem. Dodatkowym atutem linii Home Inclusive jest elastyczność oferty – firma tworzy bramy na wymiar pod konkretne zamówienie”. To ogromne wyróżnienie, bo nagroda Dobry Wzór przyznawana jest najlepszym z najlepszych, a wyłonione produkty wpisują się w realne potrzeby rynku. Są dobrze zaprojektowane, nowoczesne, innowacyjne i piękne.

Mniej znaczy więcej

W myśl zasad puryzmu, jednego z bastionów elegancji, nie powinno się mieszać faktur, materiałów czy kolorów, gdyż ich nadmiar może zdusić przestrzeń, a nawet sprawiać wrażenie jarmarczności. Klasyka jest natomiast ponadczasowa, warto zatem używać stonowanych barw i stawiać na proste kształty. Ważna jest ponadto symetria. Człowiek postrzega proporcjonalne rzeczy jako ładne i estetyczne. Zgrabne dobranie drzwi i bramy garażowej, które szlachetnie komponują się z ogrodzeniem, dzięki rozwiązaniom firmy WIŚNIOWSKI stanowi luksus na wyciągnięcie ręki. Za sprawą tych produktów dom zrobi wrażenie na naszych gościach, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na najmodniejsze, stonowane odcienie kolorystyki, np. grafit, który od kilku sezonów święci triumfy w aranżacji mieszkań. Dzięki bramie, drzwiom i ogrodzeniu, zespolonym ze sobą jednym kolorem przewodnim, rezydencja będzie emanowała naturalnym pięknem, spokojem i szykiem.

dlig3f3

W ramach kolekcji możemy wybrać nową generację bram segmentowych PRIME, które są synonimem stylu, bezpieczeństwa i kunsztu inżynierskiego. Ich mistrzowska jakość jest oparta na zbiorze unikatowych rozwiązań technicznych. Będziemy patrzeć na posesję z jeszcze większą przyjemnością, jeśli wykorzystamy dodatkowo drzwi zewnętrzne CREO, stanowiące połączenie nowoczesnej, ciekawej formy z kreatywnym wzornictwem. Marka WIŚNIOWSKI inspiruje, tworzy oraz wyznacza trendy, których design oparty jest na doskonałych parametrach technicznych i niepowtarzalnym wyglądzie. Innowacyjna kolekcja Home Inclusive jest tego znakomitym potwierdzeniem.

Stylistyka domu oparta na spójności formy, faktury i koloru to element harmonii świadczący o dobrym guście właściciela posesji. Integralność przestrzeni oddziałuje na ludzi relaksująco, dając im komfort funkcjonalny i estetyczny. Dobór drzwi, bramy garażowej i ogrodzenia w jednej linii stylistycznej to inwestycja na lata, która urzeka prostotą formy. Jak wyznał Leonardo da Vinci: „Prostota jest najwyższą formą wyrafinowania”.

dlig3f3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlig3f3