Trwa ładowanie...
20-05-2013 08:35

Geberit AquaClean Sela - toaleta z funkcją mycia

Geberit AquaClean Sela - toaleta z funkcją myciaŹródło: Geberit
d3icfo9
d3icfo9

To nowoczesne urządzenie jest nie tylko miską ustępową, ale też z powodzeniem zastępuje bidet. Wyjątkowość tej nowej kompletnej toalety myjącej wynika również z jej prostego, a jednocześnie eleganckiego wzornictwa.

Do perfekcji dopracowany jest tu zarówno design jaki i funkcja natrysku. Siła strumienia jest tak dobrana, aby najbardziej komfortowo, delikatnie i efektywnie umyć. Firma Geberit przekonuje użytkowników na całym świecie, że mycie wodą jest dużo bardziej efektywne niż używanie papieru toaletowego.

Nazwa Sela wywodzi się od szwajcarskiej rzeki SELA płynącej w alpejskiej kotlinie Engadine. Geberit AquaClean Sela zapewnia świeżość i czystość niczym górskie źródło.Projektantem tej toalety myjącej jest znany designer z Mediolanu - Matteo Thun. Dzięki jego doświadczeniom w projektowaniu przedmiotów użytku codziennego Geberit AquaClean Sela pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych o klasycznym wystroju. Warto też zwrócić uwagę na perfekcję wykonania deski i miski i wynikające stąd idealne dopasowanie obu tych elementów.

d3icfo9

Od 2 kwietnia br. Geberit AquaClean Sela uzupełnia ofertę desek i kompletnych urządzeń myjących. Produkt powstał na wyraźne zapotrzebowanie rynku, a w szczególności na zamówienie architektów i projektantów wnętrz.

Ale nie tylko wzornictwo jest atutem tego nowego produktu. Wyróżnia je także nieskomplikowany montaż, łatwe użytkowanie oraz wygodna obsługa - również za pomocą pilota. Z pewnością docenią to osoby, które po raz pierwszy będą testować działanie toalety myjącej.

Ukryte piękno

Wszystko co nie wygląda ładnie w Geberit AquaClean Sela jest schowane. Kable i podłączenie wodne wprowadzane są bezpośrednio do miski od tyłu, łączone pod spodem, a następnie chowane w specjalnej rynience. Kiedy klapa jest zamknięta, kontrolki i przyciski nie są widoczne.

d3icfo9

Zintegrowana technologia

Geberit AquaClean Sela jest wyjątkowa zarówno pod względem designu, jak i funkcjonalności. Wszystkie ważne części urządzenia schowane są wewnątrz ceramicznej miski, a dostęp do nich jest bardzo prosty. Wystarczy bowiem odkręcić pokrywę, aby uzyskać dostęp do wszystkich elementów instalacji: podłączeń wodnych
i elektrycznych oraz części elektronicznych. Ewentualna naprawa lub serwis mogą być wykonane w ciągu kilku minut. Dzięki takiej budowie bardzo łatwo jest utrzymać urządzenie w czystości.

Komfort użytkowania

Wbudowanie wszystkich części toalety myjącej wraz ze zbiornikiem wewnątrz ceramiki dało także efekt w postaci zmiany wymiarów całego urządzenia. Kompaktowa toaleta ma teraz 385 mm szerokości, 579 mm długości i jest bardzo wygodna. Materiał, z którego wykonana jest deska i pokrywa to najwyższej jakości Duroplast (estetyczne tworzywo sztuczne).

Delikatny strumień wody

Podobnie jak design, do perfekcji dopracowane są funkcje natrysku. Wieloletnie doświadczenie firmy Geberit zapewnia idealną strukturę i siłę strumienia myjącego. To jest element, który najmocniej wyróżnia firmę Geberit na rynku. Siła strumienia jest tak dobrana, aby najbardziej komfortowo, delikatnie i efektywnie umyć. Dzięki dodatkowemu napowietrzeniu wypływającej wody do efektywnego mycia wystarczy jej niewielka ilość (zaledwie 1,5 l na minutę). Geberit AquaClean Sela spełnia wszystkie wymagania normy EN1717 dotyczącej instalacji i zabezpieczenia wody pitnej.

d3icfo9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3icfo9